Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Oblastní manažer prodeje (Area sales manager)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze s aktivitami v celé České republice. Náplň práce: • Zodpovědnost za obchodní…

Zadáno 30.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

přivýdělek - poradce/konzultant - doplňky stravy(celá ČR)

Práci je možné vést i částečně z domova s využitím PC.Vedlejší činnost cca 3 hod. denně, příjem 10-12 tis./měs. Hlavní činnost cca 8 hod. denně, příjem od 25 tis./měs. pracovní náplň : organizace…

Zadáno 29.08.2016
Nový Jičín

Medicínský reprezentant

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze. Náplň práce: Uchazeč bude pracovat ve vybraném regionu. Zodpovědnost za…

Zadáno 29.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Konzultant / konzultantka ERP informačního systému RIS pro oblast účetnictví

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Saul IS spol. s.r.o., moderní flexibilní dynamická společnost, jejímž prvořadým zájmem je poskytování profesionálních IT služeb…

Zadáno 25.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Kontrolor/ka kvality

Informace o pracovním místě: - vizuální a mechanická kontrola kvality výrobků - kontrola dílů automobilové výroby, zajištění mezioperační kontroly, reakce na neshodné díly ve výrobě – nalezení…

Zadáno 24.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Repasní pracovník

Přijmeme zodpovědné a spolehlivé pracovníky na obsazení volných pracovních pozic - Pracovníci repasní dílny ve výrobě, v automobilovém průmyslu. Místo výkonu práce je Nový Jičín. Náplň práce: -…

Zadáno 24.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Technik pro zavádění a správu norem ISO a příručky kvality, interní auditor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. leží v krásném prostředí v nejzápadnějším cípu České republiky, nedaleko hranice se SRN. Vyrábí a dodává…

Zadáno 24.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Pracovník v čalounickém provozu Bílovec

Práce se sponkovací pistolí na čalounění postelí, výroba a čalounění matrací, kompletace, montáž a balení postelí. Jednoduchá práce vhodná pro muže, zaučíme během týdne. Požadujeme spolehlivost,…

Zadáno 24.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Šička v čalounické výrobě

Jedná se o jednoduché šití a sešívání dílců pro čalounění postelí na stroji. Ruční stříhání látek, šití polštářů, apod. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a manuální zručnost. Výhodou výuční list…

Zadáno 24.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Svářeč EN 135 (1608001)

Požadujeme: - EN 135 (výhodou H-L045 nebo 136/141) - zkušenosti se svařováním plechů 50 – 200 mm - UZ + RTG, drážkování Nabízíme: - stabilní práci na HPP - hradíme ubytování nebo přispějeme…

Zadáno 19.08.2016
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín