Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Programátor PLC se znalostí práce v SW Automation Studio (možno i absolventi)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost dif, spol. s.r.o. (Bohumín) - optická měření v průmyslu. Náplň práce: Programování PLC firmy B+R se znalostí…

Zadáno 22.05.2015
Nový Jičín

PŘÍLEŽITOSTI VE ŠVÝCARSKU, i bez znalosti cizí reči a s ubytováním.

Mít se jak Švýcaři není kdovíco. Až na ty peníze, 6.250,- CHF / měs. Nabídky pracovních příležitostí v hotelnictví a gastronomii, ale také v zemědělství, stavebnictví (i nevyučení),…

Zadáno 22.05.2015
Nový Jičín

RAKOUSKÉ ALPY : Práce v horských hotelech a chatách v turistické sezóně 2015.

Pracovní příležitosti pro kuchaře a pomocníky v kuchyni, pokojské, číšníky a barový personál, nočních poslíčky, pečovatelky dětí, údržbáře, pomocné práce v okolí hotelů a při lanovkách atd. : …

Zadáno 21.05.2015
Nový Jičín

Svářeč EN 111 nebi 135

SVÁŘEČ EN 111 NEBO 135 NÁPLŇ PRÁCE • svařování odlitků velkých průměrů ve slévárenském provozu POŽADUJEME • SOU vyučen • platný průkaz svářeče EN 111 nebo EN 135 • praxi v oboru •…

Zadáno 21.05.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

PERFORMANCE & SAFETY MANAGER [top management](swaojex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PERFORMANCE & SAFETY MANAGER [top management](swaojun) Popis pozice - analýza rizik za použití…

Zadáno 21.05.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Apretér plamenem nebo uhlíkem

APRETÉR PLAMENEM NEBO UHLÍKEM Náplň práce: • zažehlování odlitku pomocí plamenu Požadujeme: • požadované vzdělání vyučení SOU • svářečský průkaz CO2 nebo paličský průkaz • praxe ve…

Zadáno 21.05.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Finanční poradce/poradkyně

Pracovní místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče. Vzdělání USO – obor nerozhoduje, ale ekonomické zaměření vítáno. Praxe v této oblasti výhodou, komunikativnost, spolehlivost,…

Zadáno 19.05.2015
Nový Jičín

Brusič kovů

BRUSIČ KOVŮ Náplň práce: • broušení kovových odlitků ruční pneumatickou bruskou ve slévárenském provozu Požadujeme: • SOU vyučen • praxi s broušením kovů alespoň 1 rok • fyzickou zdatnost •…

Zadáno 19.05.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

BUDETE ČLENEM LODNÍ POSÁDKY ! S platem cca. 4.000, - $ / měs. = cca. 3.000, - € / měs.= cca. 100 000,- Kč/ měs. (netto !)*.

VÝLETNÍ LODĚ pod vlajkami USA, Itálie, Řecka, Norska, Velké Británie, Rakouska, Švýcarska, Německa a dalších zemí ... BUDETE ČLENEM LODNÍ POSÁDKY ! S platem cca. 4.000, - $ / měs. = cca. 3.000, -…

Zadáno 19.05.2015
Nový Jičín

BRIGÁDY VE ŠVÝCARSKU, i bez znalosti cizí reči a s ubytováním.

Mít se jak Švýcaři není kdovíco. Až na ty peníze, 6.250,- CHF / měs. Nabídky pracovních příležitostí v hotelnictví a gastronomii, ale také v zemědělství, stavebnictví (i nevyučení),…

Zadáno 18.05.2015
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín