Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Pracovnice vstřikovny / Brigáda na DPP – dohoda o provedení práce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Erwin Quarder CZ s. r. o. Německá společnost zabývající se výrobou plastových výlisků a zálisků pro automotive…

Zadáno 19.01.2017
Nový Jičín
Praxe,stáže

NORSKO, práce na ropných plošinách, cca. 160 000 Kč / měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 19.01.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER – (vlastní obchodní zastoupení) - OBJ442

Požadujeme: - zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, ideálně přímo ze zprostředkování zaměstnání - zkušenosti s řízením týmu pracovníků - schopnost vybudovat tým kvalitních spolupracovníků -…

Zadáno 18.01.2017
Nový Jičín
Práce na ŽL

Obchodní referent PL

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost První Signální, a. s., firma působící na trzích kolejové dopravy (železnice, tramvajové dopravy a metra) a trzích, kde…

Zadáno 18.01.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Elektromechanik - Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost První Signální, a. s., firma působící na trzích kolejové dopravy (železnice, tramvajové dopravy a metra) a trzích, kde…

Zadáno 18.01.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Personalista / personalistka (s praxí min. 3 let v soukromém sektoru)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je německá společnost Erwin Quarder CZ s.r.o. zabývající se výrobou plastových výlisků pro automotive. Náplň práce: • Práce a…

Zadáno 02.01.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR A SR [se znalostí AJ](swayjex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR A SR [se znalostí AJ](swayjun) Popis pozice - komplexní prodejní a poprodejní…

Zadáno 06.01.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory hledá hospodáře, zdravotníka, kuchaře, pomocníky do kuchyně, programové vedoucí, oddílové vedoucí a správce (údržbáře) táborové základny, kteří dokážou…

Zadáno 03.01.2017
Nový Jičín

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER [SŠ nebo VŠ vzdělání](swayeex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER [SŠ nebo VŠ vzdělání](swayeun) Popis pozice - zabezpečení prodeje…

Zadáno 03.01.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

přivýdělek - konzultant/poradce - doplňky stravy

Práci je možné vést i částečně z domova s využitím PC.Vedlejší činnost cca 3 hod. denně, příjem 10-12 tis./měs. Hlavní činnost cca 8 hod. denně, příjem od 25 tis./měs. pracovní náplň : organizace…

Zadáno 27.12.2016
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín