Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Obchodní manažer / manažerka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AC TECHNOLOGIES s.r.o. společnost, která navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin,…

Zadáno 25.05.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Technický nákupčí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je. Erwin Quarder CZ s.r.o, rodinný německý podnik s mezinárodní působností, s výrobními pracovišti v Německu, USA, České…

Zadáno 24.05.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Sekretářka - Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost EUREX MEDICA, spol. s r.o., - distribuční a servisní společnost podnikající v oblasti humánní a veterinární…

Zadáno 24.05.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Řidič vysokozdvižného vozíku – brigáda v Německu v Dingolfingu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma Develey Senf & Feinkost GmbH, dnes patří k předním výrobcům hořčice a pochutin. Staňte se i Vy součástí tohoto…

Zadáno 23.05.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

RAKOUSKO, SBĚR OVOCE A ZELENINY

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 57.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 22.05.2017
Nový Jičín

Svářeči CO2

Místo výkonu práce: - České Budějovice Náplň práce: - svařování pomocí CO2 Požadujeme: - vyučení v technickém oboru výhodou - čtení technické dokumentace - dobrý zdravotní stav - praxe…

Zadáno 17.05.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní referent – oddělení hydrauliky a pneumatiky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je KOMA Commercial, s.r.o., člen skupiny Brammer, sídlo společnosti Ostrava-Vítkovice. Oddělení prodeje hydrauliky a…

Zadáno 12.05.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Bylinky, podpora a prevence zdraví. Stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky a to už 16 let. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc…

Zadáno 11.05.2017
Nový Jičín

Obkladač - Německo

OBKLADAČ – NĚMECKO – NÁSTUP IHNED Pro stavební společnost se sídlem v Neměcku – Fridrichshafen hledáme uchazeče na pozici Obkladač • vyučen v oboru nebo dlouholetá praxe • částečná znalost…

Zadáno 10.05.2017
Nový Jičín
Práce na ŽL

Instalatér - Německo

Instalatér Německo - NÁSTUP IHNED !!!! Pro stavební společnost se sídlem v Německu - Mnichov hledáme uchazeče na pozici instalatér – voda, topení • Vyučen v oboru nebo dlouholetá praxe •…

Zadáno 10.05.2017
Nový Jičín
Práce na ŽL
Nabídka práce Nový Jičín