Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Pečování mobilné paní v Ulmu

Hledáme pečovatelku k 89-leté paní (50kg, 165 cm) není zařazena do pečovatelského stupně, bydlí sama v domě. Trpí demencí, cití se osaměle je plně mobilní a je inkontinentní. Turnus: 3 mesiace …

Zadáno 21.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

PROJECT MANAGER [znalost AJ](swakgex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PROJECT MANAGER [znalost AJ](swakgun) Popis pozice - koordinace a vedení projektu ve výrobě -…

Zadáno 20.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Zámečník- Německo

Hledáme zkušené zámečníky se znalostí německého jazyka! NÁPLŇ PRÁCE: Výroba ocelových konstrukcí Výroba kontejnerů Práce s plechem, řezání materiálů Práce dle výkresové dokumentace …

Zadáno 17.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Svářeč- Německo

Hledáme zkušené svářeče se znalostí německého jazyka! Znalost MAG a praxe na obdobné pozici podmínkou. NÁPLŇ PRÁCE: svařování ocelových konstrukcí metodou 111, 135 popř. 141 POŽADUJEME: …

Zadáno 17.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Instalatér - Německo

Pro našeho německého klienta hledáme schopné pracovníky na pracovní pozici Instalatér pro následující oblasti- voda, topení, vzduchotechnika, sanita, chlazení, elektro, . NÁPLŇ PRÁCE: …

Zadáno 17.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Klempíř, pokrývač- Německo

Pro našeho německého klienta hledáme schopné pracovníky na pracovní pozici klempíř, pokrývač. NÁPLŇ PRÁCE: Pokládka krytin Montáž opláštění, krycích plechů, falcování Sváření krytin …

Zadáno 17.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

CNC obráběč- Německo

Pro našeho německého klienta hledáme schopné pracovníky na pracovní pozici- CNC soustružník a frézař. Požadujeme NĚMECKY hovořící uchazeče. NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha CNC a NC Práce se systémy- Fanuc…

Zadáno 17.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

MALÍŘ- NĚMECKO

Hledáme zkušené malíře s komunikativní znalostí německého jazyka. Je možné zaměstnat i dvojice se stejnou odbornou kvalifikací, kde alespoň jeden mluví komunikativně německy. NÁPLŇ PRÁCE: -…

Zadáno 17.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Ambulantní prodejce

Společnost MSI (www.msi.cz), jeden z největších distributorů cukrovinek v České republice a Evropě, hledá vhodného uchazeče / uchazečku do našeho obchodního týmu, na pozici Ambulantní prodejce. …

Zadáno 17.10.2014
Nový Jičín

Řidiči linkových autobusů a kamionů - Německo

Hledáme zkušené německy hovořící řidiče linkových autobusů a nákladních vozů. NÁPLŇ PRÁCE: - Obsluha linkového autobusu či nákladních automobilů- dle uplatnění - 4 dny jízdy/2 dny volno …

Zadáno 17.10.2014
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín