Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Brigáda na sběr jahod v Rakousku.

Cca. Od. 01 - 15. června do cca. 31. srpna (podle vývoje počasí). Nástup možný i průběžně, během celé sezóny 2015. Nejen pro studenty (požadovaný věk min. 18 let). Pracuje se 6 dní v týdnu, 1 den…

Zadáno 26.03.2015
Nový Jičín

Švýcarsko, číšník / servírka ve švýcarskem hotelu.

Komukatívna znalost němčiny, nebo francouzštiny, nebo italštiny podmínkou, angličtina výhodou. Ubytování přímo v hotelu zdarma, obědy a večeře detto. Požadovaný věk min. 18 let. Výdělek 3.000,-…

Zadáno 28.03.2015
Nový Jičín

Švýcarsko, pokojská ve švýcarskem hotelu.

Alespoň základní znalost němčiny, nebo francouzštiny, nebo italštiny podmínkou, angličtina výhodou. Ubytování přímo v hotelu zdarma, obědy a večeře detto. Požadovaný věk min. 18 let. Výdělek 2.600,-…

Zadáno 28.03.2015
Nový Jičín

PROJECT MANAGER [zaměstnanecké benefity] sssaotp

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJECT MANAGER [zaměstnanecké benefity] POPIS: - Zajišťuje koordinaci projektových týmů. - Řídí vývoj zákaznických aplikací s vývojem…

Zadáno 27.03.2015
Nový Jičín

PROJECT MANAGER [zaměstnanecké benefity] sssaotp

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJECT MANAGER [zaměstnanecké benefity] POPIS: - Zajišťuje koordinaci projektových týmů. - Řídí vývoj zákaznických aplikací s vývojem…

Zadáno 27.03.2015
Nový Jičín

PROJECT MANAGER [zaměstnanecké benefity] sssaotp

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJECT MANAGER [zaměstnanecké benefity] POPIS: - Zajišťuje koordinaci projektových týmů. - Řídí vývoj zákaznických aplikací s vývojem…

Zadáno 27.03.2015
Nový Jičín

TECHNIK OTK(ODBOR TECHNICKÉ KONTROLY) [zahraničí] ssrobtp

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNIK OTK(ODBOR TECHNICKÉ KONTROLY) [zahraničí] POPIS: - Odpovídá za řízení a kontrolu schválených a předepsaných předpisů, norem a…

Zadáno 27.03.2015
Nový Jičín

Samostatný pracovník logistiky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KBA-Grafitec s.r.o. zabývající se strojírenskou výrobou, přesným obráběním, montážními pracemi a výrobou…

Zadáno 25.03.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Pracovník ve výrobě - brigáda

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky na třídící práce a vizuální kontroly do výroby. Práce je v oblasti automobilového průmyslu, místo výkonu práce je Nový Jičín. Nástup možný ihned. Nabízíme…

Zadáno 03.03.2015
Nový Jičín
Práce na částečný úvazek

Pracovník ve výrobě

Přijmeme zodpovědné a spolehlivé pracovníky na obsazení pozic - Pracovník ve výrobě v automobilovém průmyslu. Místo výkonu práce je Nový Jičín. Náplň práce: - vizuální kontrola, demontáž, úpravy,…

Zadáno 03.03.2015
Nový Jičín
Práce na plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín