Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

RAKOUSKO, PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, VÝSADBA / SBĚR ZELENINY A OVOCE.

I bez znalosti němčiny! Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny). V zimním období (do cca.15.03.2015) pochopitelně převážně práce ve sklenících. Výdělky cca. 1.900, - € cca.60000 Kč/ měs. netto.…

Zadáno 29.01.2015
Nový Jičín

Práce ve švýcarských hotelích - barman, číšník, kuchař ( i pomocné práce v kuchyni), pokojská, uklízečka...

V profesích barman, číšník, kuchař alespoň základní znalost němčiny, nebo francouzštiny, nebo italštiny podmínkou. Ostatní i bez znalosti cizí řeči. Ubytování přímo v hotelích zdarma, obědy a večeře…

Zadáno 28.01.2015
Nový Jičín

PRÁCE V NĚMECKU, převážně Bavorsko / Mnichov a okolí. I bez němčiny.

NĚMECKO je motorem evropského hospodářství ! Lze vydělat až trojnásobek běžného českého platu (i mnohem více). Stavebnictví, pečovatelství a zdravotnictví, výroba, gastro a hotelnictví,…

Zadáno 28.01.2015
Nový Jičín

RAKOUSKO, práce ve skladech (baliči, manipulační práce a řidiči VZV).

Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky) .... Výroba, sklady (baliči, manipulační práce, VZV), výroba, potravinářství,…

Zadáno 28.01.2015
Nový Jičín

Nákupčí/zákaznický servis

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je KOMA Commercial, s.r.o., člen skupiny Brammer a certifikovaný distributor Parker Hannifin a dalších renomovaných…

Zadáno 27.01.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE [možno i šikovný absolvent]

Pro našeho klienta hledáme vhodného uchazeče na pouic OBCHODNÍ ZÁSTUPCE [možno i šikovný absolvent]. POPIS: - první tři měsíce podpora back officu s obchodníky, následně po zapracování…

Zadáno 27.01.2015
Nový Jičín
Práce na plný úvazek

Práce na stavbách v Rakousku. I Vídeň a i bez němčiny...

První volné turnusy (i "10 a 14-dňovky") již od / po 16.02.2015 (nejen !). I pro partie, i pro nevyučených a i bez znalosti němčiny. Ubytování z pravidla zabezpečuje zaměstnavatel (často přímo na…

Zadáno 27.01.2015
Nový Jičín

Area sales manager

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je významná česká výrobní a obchodní společnost v oblasti FMCG – FOOD. Náplň práce: - budování a rozvíjení vztahů s…

Zadáno 26.01.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

RAKOUSKO, pracovní příležitosti pro PEČOVATELKY.

I Vídeň a také pro začátečnice a také 2-týdenní turnusy ! První volné turnusy od / po 19.02.2015 (nejen). České pečovatelky si V RAKOUSKU vydělají cca. 60 eur denně, závisí to od rodiny, jak se s ní…

Zadáno 26.01.2015
Nový Jičín

ITÁLIE, brigády v turistických službách a na farmách...

Sole, mare, soldi ... Slunce, moře, peníze : V Itálii je v posledních letech konstantní zájem o sezónních zaměstnanců a to během celého roku. Nabízí nejvíce pracovních příležitostí v sektoru…

Zadáno 25.01.2015
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín