Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Stavbyvedoucí - Studénka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma Moravia Trend s.r.o. Náplň práce: • vedení a realizace stavební zakázky dle projektové dokumentace •…

Zadáno 18.04.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE PRO MUŽE A ŽENY (doprava zdarma)

Informace o pracovním místě Hledáme muže a ženy na pozice obsluha výrobních strojů na jednotlivých oddělení ( kontrola kvalit výrobků, vstřikování plastů, lakovna, montáž, zajištění logistických…

Zadáno 18.04.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 15.04.2018
Nový Jičín

Mechanik motocyklů a skútrů - praxe není nutná

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost H3 s.r.o. - autorizovaný dealer Suzuki. Náplň práce: • mechanické a elektromechanické opravy japonských motocyklů …

Zadáno 13.04.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá pomocného kuchaře, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i dospělé, a to v termínech 30.6.-14.7. nebo 14.…

Zadáno 10.04.2018
Nový Jičín

SKLADNÍK - manipulant - RYCHVALD a NOVÝ JIČÍN

Informace: Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky. Možnost nástupu ihned, případně dle dohody. MZDA: …

Zadáno 10.04.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - MOŠNOV

Informace: Dle zařazení na jednotlivé úseky (sklad, střikovna, lakovna, lisovna, kontrola kvality). Požadujeme: - Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. - Ochotu pracovat ve 3-směnném…

Zadáno 10.04.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, VÝSADBA / SBĚR OVOCE A ZELENINY, I S UBYTOVÁNÍM

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 52.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 29.03.2018
Nový Jičín

Zámečník – Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Kovo Praktik, s. r. o., střední firma s cca 20ti zaměstnanci a různorodou výrobou. Náplň práce: Práce na pile,…

Zadáno 29.03.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Operator produkcji

Přidáno včera Operator produkcji Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpovědělo méně než 5 lidí. Firma: Work Service Czech s.r.o. (agentura) Místo pracoviště: Moravskoslezský kraj Pracovní poměr…

Zadáno 22.03.2018
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín