Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Obchodně-technický zástupce pro severní Moravu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SYSTEMOTRONIC, s.r.o. Společnost nabízí komplexní služby v oblasti bezpečnosti strojů a průmyslové automatizace. Dodáváme výrobky…

Zadáno 31.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Přijmeme obchodního zástupce

Přijmeme obchodního zástupce do vzdělávací firmy, ŽL není podmínkou. Možnost hl. p. nebo přivýdělku. V případě zájmu kontaktujte asistentku manažerky- 723 777 494.

Zadáno 31.07.2014
Nový Jičín

Obchodní zástupce pro region Ostrava, Havířov, Karviná

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma MUCOS Pharma CZ, s.r.o., orientovaná na enzymové léky. Náplň práce: Návštěvy lékáren, lékařů. …

Zadáno 31.07.2014
Nový Jičín

Konzultant pro zdravotní prevenci.

POTŘEBUJETE PENÍZE navíc do svého rodinného rozpočtu? PŘIDEJTE SE K NÁM! Pracovat můžete osobně nebo přes internet v české firmě zaměřené na oblast zdraví. Pracujeme s čistě přírodními produkty.…

Zadáno 29.07.2014
Nový Jičín

Projektový manažer – Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je KOMA – Industry s.r.o., firma se sídlem v Ostravě – Vítkovicích. Náplň práce: Zodpovědnost za řešení jednotlivých…

Zadáno 29.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Servisní technik pro automatické parkovací systémy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je KOMA – Industry s.r.o., firma se sídlem v Ostravě – Vítkovicích. Náplň práce: Montážní a servisní práce na…

Zadáno 29.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

VEDOUCÍ PROJEKTŮ [s AJ nebo NJ] (swpzmex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ PROJEKTŮ [s AJ nebo NJ] (swpzmun) Popis pozice - Organizace schvalovacího procesu a financování…

Zadáno 28.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Dělník ve výrobě

Dělník montážní linky - práce na 3 směny, možnost přesčasů. Jednoduchá manuální práce při kompletaci autosedaček. Mzda + příplatky + prémie. Příspěvek na stravování. Ubytování zdarma. Pracoviště…

Zadáno 27.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Dělník ve skladu s praxí

Dělník ve skladu - práce na 3 směny, možnost přesčasů. Více pracovních pozic. Pracoviště Písek 1/ Doplňovač regálů - přeskladňování komponentů z palet do regálů, obsluha elektrického paletového…

Zadáno 27.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Dělník ve výrobě - obsluha svařovacích center

Dělník - obsluha svařovacích center - práce na 3 směny, možnost přesčasů. Jednoduchá manuální práce při obsluze svařovacích automatů. Možnost profesního růstu. Mzda + příplatky + prémie. Příspěvek na…

Zadáno 27.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín