Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Systémový administrátor

Profil společnosti: VŠB–TUO dovršila v roce 2015 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 166 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po…

Zadáno 05.03.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

VÝLETNÍ LODĚ pod vlajkami USA, Itálie, Řecka, Norska, Velké Británie, Rakouska, Švýcarska, Německa a dalších zemí ...

BUDETE ČLENEM LODNÍ POSÁDKY ! S platem cca. 4.000, - $ / měs. = cca. 3.000, - € / měs.= cca. 100 000,- Kč/ měs. (netto !)*. Nezapomenutelné dobrodružství a fantastické výdělky na výletních lodích.…

Zadáno 23.02.2015
Nový Jičín

Práce pro polsky mluvící uchazeče.

Máte přátele a známé v POLSKU? Umíte česky i polsky? Pak máte velkou PŘÍLEŽITOST uplatnit se u nás.Jsme česká firma působící v oblasti prevence a podpory zdraví s tradicí 14 let. Obchodní zastoupení…

Zadáno 04.03.2015
Nový Jičín

Práce vedená z domova.

Pracujeme v oblasti podpory zdraví –přírodní medicína, česká prosperující firma, na trhu 14 let. Působíme také na Slovensku a v Polsku. znalost polštiny vítána. Spolupráce je možná jako dlouhodobá…

Zadáno 04.03.2015
Nový Jičín

Brigády v Rakousku pro každého. I Vídeň a i bez němčiny !

I pro páry a skupinky (již i pro studenty během letních prázdnin). I VÍDEŇ - zde často i krátkodobé brigády (... na 1-2 týdny, nebo přes víkend., Často i na několik hodin denně - i večer, nebo v…

Zadáno 04.03.2015
Nový Jičín

Mistr knihárny

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Unipress spol. s r.o., středně velká tiskárna s více než stoletou tradicí, moderním vybavením, ekonomicky, obchodně i…

Zadáno 04.03.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Pracovník ve výrobě - brigáda

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky - brigádníky na třídící práce a vizuální kontroly do výroby. Práce je v oblasti automobilového průmyslu, místo výkonu práce je Nový Jičín. Nabízíme práci…

Zadáno 03.03.2015
Nový Jičín
Práce na částečný úvazek

Pracovník ve výrobě

Hledáme zodpovědné a spolehlivé pracovníky na obsazení pozice Pracovník ve výrobě v automobilovém průmyslu. Místo výkonu práce je Nový Jičín. Náplň práce: - vizuální kontrola, demontáž, úpravy,…

Zadáno 03.03.2015
Nový Jičín
Práce na plný úvazek

Brigády V NĚMECKU pro každého. I BEZ NĚMČINY !

I pro páry a skupinky (již i pro studenty během letních prázdnin). I MNICHOV/ Bavorsko - zde často i krátkodobé brigády (... na 1-2 týdny, nebo přes víkend., Často i na několik hodin denně - i večer,…

Zadáno 03.03.2015
Nový Jičín

Obchodně-technický pracovník s AJ/NJ – prodej hydraulických prvků

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká průmyslová firma GLENTOR s.r.o., působící v oboru strojírenství – hydraulika a pneumatika se sídlem v Praze a…

Zadáno 03.03.2015
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín