Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Stavební personál se znalostí NJ

Stavební personál se znalostí NJ POPIS PRACOVNÍ POZICE: Pro našeho německého klienta poptáváme veškerý stavební personál pro práci na stavbách v Německu. Požadujeme NĚMECKY hovořící uchazeče …

Zadáno 14.09.2014
Nový Jičín
Práce na plný úvazek

Obchodní zástupce pro oblast mikrobiologie

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EUREX MEDICA, spol. s r.o., společnost podnikající v oblasti humánní a veterinární medicíny se specializací na in…

Zadáno 12.09.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny

Přijmeme partnery k rozvíjení sítě zákazníků pro naší českou firmu. Vyrábíme vlastní velmi kvalitní a vysoce účinné 100% přírodní doplňky stravy. Náplň práce: internetová komunikace a jednání se…

Zadáno 11.09.2014
Nový Jičín

Práce pro polsky mluvící uchazeče.

Máte přátele a známé v POLSKU? Umíte česky i polsky? Pak máte velkou PŘÍLEŽITOST uplatnit se u nás. Vaše práce spočívá v jednání s klienty, internetová a osobní prezentace, průzkum trhu, zákaznický…

Zadáno 10.09.2014
Nový Jičín

Prodejce na prodejně

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KOMA Commercial s.r.o. se sídlem v Ostravě Vítkovicích. Náplň práce: - objednávání a příjem zboží pro…

Zadáno 10.09.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Skladník – Ostrava Vítkovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KOMA Commercial s.r.o. se sídlem v Ostravě Vítkovicích. Náplň práce: - naskladňování a vyskladňování…

Zadáno 10.09.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní reprezentant – divize Office (akvizice nových zákazníků – region Morava)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je EUROPAPIER-BOHEMIA, spol. s r.o. – velkoobchod papírem, nadnárodní prosperující společnost se stabilním postavením na trhu. …

Zadáno 09.09.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

EKONOMICKÝ A PERSONÁLNÍ ŘEDITEL [nástup dohodou](swaizex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: EKONOMICKÝ A PERSONÁLNÍ ŘEDITEL [nástup dohodou](swaizun) Popis pozice - strategické finanční řízení a…

Zadáno 04.09.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE [farmacie / kosmetika](swaitex)

Pro našeho klienta, úspěšnou obchodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE [farmacie / kosmetika](swaitun) Popis pozice - vyhledávání nových klientů ve svěřeném…

Zadáno 03.09.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Pracovník pro péči o zákazníky/obchodní zástupce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je P.F. art, spol. s r.o. – brněnské nakladatelství s 21letou působností na trhu – více informací o společnosti na www…

Zadáno 03.09.2014
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín