Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Obchodně-technický zástupce pro severní Moravu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SYSTEMOTRONIC, s.r.o. Společnost nabízí komplexní služby v oblasti bezpečnosti strojů a průmyslové automatizace. Dodáváme výrobky…

Zadáno 01.09.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Slečny od 21 do max. 40 let! Čistý privátek!

Zaběhnutý, hezky vybavený privátek v Rakousku hledá nové tváře pro naši velkou klientelu. Naše požadavky: štíhlé, pohledné slečny od 21 let do max. 40 let! Příjemný česko-slovenský kolektiv!…

Zadáno 30.08.2014
Nový Jičín

Super penízky! Hledáme posilu! Naše slečny nestíhají! Vídeň/Graz/Salzburg

Ahoj, hledáme sympatickou kolegyni od 25 let do našeho privátku. Měla by jsi být atraktivni, bezkonfliktní, férová, čistotná a spolehlivá. Pomůcky, ubytování a reklama je zdarma. U nás se dají…

Zadáno 30.08.2014
Nový Jičín

Referentka/referent tuzemského obchodu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UVB TECHNIK s.r.o. – stále se rozvíjející společnost s působením více než 20 let, zabývající se se vlastním vývojem a…

Zadáno 27.08.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

OBCHODNÍ MANAGER [s využitím cizích jazyků](swairex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ MANAGER [s využitím cizích jazyků](swairun) Popis pozice - péče o stávající zákazníky - rozvoj…

Zadáno 25.08.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Mechanik/mechanička stavebních strojů - MORAVA

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX, ATLAS, HITACHI, MUSTANG,…

Zadáno 13.08.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Řidič MKD

Profil společnosti: AIRSPED s.r.o. je dopravní společnost s dlouholetou tradicí zajišťující mezinárodní kamionovou přepravu ve všech zemích Evropy, přičemž specializací jsou transporty…

Zadáno 12.08.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Aktivní telefonista

INFORMACE - aktivní telefonování - prezentace služeb firmy směrem k zákazníkovi - komunikace se zákazníky - spolupráci s poradci CO OD VÁS OČEKÁVÁME - perfektní komunikační dovednosti -…

Zadáno 11.08.2014
Nový Jičín
Práce na částečný úvazek

PROVOZNÍ V UBYTOVACÍM ZAŘÍZENÍ [praxe podmínkou](swainex)

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici PROVOZNÍ V UBYTOVACÍM ZAŘÍZENÍ [praxe podmínkou](swainun) Popis pozice - podpora činnosti obchodního…

Zadáno 06.08.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní manažer – Moravskoslezský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stavební společnost OMLUX, spol. s r.o., zabývající se revitalizací panelových domů. Náplň práce: - aktivní…

Zadáno 06.08.2014
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín