Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

RAKOUSKO, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM !

Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky) .... Stavebnictví, pečovatelství a zdravotnictví, výroba, skladové…

Zadáno 29.07.2015
Nový Jičín

Práce vedená z domova.

Hledáte možnost přivýdělku? S námi si můžete už zpočátku přivydělat i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Jsme česká firma pracující v oblasti zdravotní prevence a přírodní medicíny. Zaškolení…

Zadáno 28.07.2015
Nový Jičín

Přivýdělek s bylinkami.

Hledáte možnost přivýdělku? S námi můžete už zpočátku mít i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Jsme česká firma pracující v oblasti zdravotní prevence a přírodní medicíny. Jsme na trhu 15 rokem…

Zadáno 28.07.2015
Nový Jičín

Technik obchodního oddělení v oblasti prodeje nákladních vozidel

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PTN - VESTRA, spol. s r.o. – autorizovaný dealer nákladní techniky s dlouholetou působností v regionu. …

Zadáno 28.07.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

RAKOUSKO: Wien, Graz, Leinz, Salzburg, Innsbruck, Kitzbuhel, Villach ...

Lukrativní výdělky, sociální zabezpečení, dobré pracovní podmínky, geografická blízkost (pohraničí s možností docházky) .... Stavebnictví, pečovatelství a zdravotnictví, výroba, skladové…

Zadáno 26.07.2015
Nový Jičín

RAKOUSKO / NĚMECKO, ošetřování révy, vinobraní, sběr časných jablek a další sezónní práce na farmách...

I bez znalosti němčiny ! Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny). Nabídky na výsadbu / sběr ovoce a zeleniny na léto / podzim 2015 : Výdělky cca. 1.950, - € = cca. 60.000 Kč/ měs. netto. …

Zadáno 23.07.2015
Nový Jičín

SBĚR JAHOD V RAKOUSKU.

Cca. od 27. července do cca. 31. srpna (podle vývoje počasí). Nástup možný i průběžně, během celé sezóny 2015. Nejen pro studenty (požadovaný věk min. 18 let). Pracuje se 6 dní v týdnu, 1 den…

Zadáno 22.07.2015
Nový Jičín

SBĚR JAHOD V NĚMECKU.

Cca. od 27. července do cca. 31. srpna (podle vývoje počasí). Nástup možný i průběžně, během celé sezóny 2015. Nejen pro studenty (požadovaný věk min. 18 let). Pracuje se 6 dní v týdnu, 1 den…

Zadáno 22.07.2015
Nový Jičín

RAKOUSKO, i VÍDEŇ, i bez znalosti němčiny a S UBYTOVÁNÍM.

Stavebnictví, pečovatelství a zdravotnictví, výroba, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, zemědělství / farmy, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné, nejen manuální práce ... …

Zadáno 22.06.2015
Nový Jičín

ITÁLIE, sklizeň jahod, hroznů, časných jablek, pomerančů, mandarinek, kiwi ...

Ubytování a stravu zajišťují farmáři (přímo na farmě, nebo v blízkém okolí). I pro páry a partie a i bez znalosti italštiny (v severní Itálii se domluvíte i němčinou, ale znalost cizí řeči není…

Zadáno 21.06.2015
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín