Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Úklid - Frenštát pod Radhoštěm

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: SSMSK Frenštát pod Radhoštěm Informace…

Zadáno 24.02.2017
Nový Jičín
Částečný úvazek

Vedoucí oddělení servis, montáží a reklamace

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost DEC-PLAST, spol. s r.o. - tradiční český výrobce oken, dveří a zimních zahrad. Bližší informace o…

Zadáno 23.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Servírka – číšník do penzionu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Relax Penzion Schönwald nově vybudovaný rodinný wellness penzion, který se nachází v klidné vesničce Podlesí, asi 5 km…

Zadáno 23.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Uklízečka / pokojská do penzionu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Relax Penzion Schönwald nově vybudovaný rodinný wellness penzion, který se nachází v klidné vesničce Podlesí, asi 5 km…

Zadáno 23.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Recepční do penzionu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Relax Penzion Schönwald nově vybudovaný rodinný wellness penzion, který se nachází v klidné vesničce Podlesí, asi 5 km…

Zadáno 23.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Kuchař / kuchařka do penzionu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Relax Penzion Schönwald nově vybudovaný rodinný wellness penzion, který se nachází v klidné vesničce Podlesí, asi 5 km…

Zadáno 23.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro jednotlivé regiony po celé České republice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost specializující se na odřasování fasád a aplikaci unikátních fotoaktivních nátěrů s dlouhou životností. …

Zadáno 22.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Účetní – specialista financování

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je německá společnost Erwin Quarder CZ s.r.o. zabývající se výrobou plastových výlisků pro automotive. Náplň práce: - příprava…

Zadáno 15.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Pracovnice vstřikovny

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Erwin Quarder CZ s.r.o. – německá společnost, zabývající se výrobou pro automotive. Náplň práce: - obsluha automatických…

Zadáno 15.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Automechanik/Opravář nákladních automobilů, 130 Kč/hod. čsitého

Přijmeme na HPP zaměstnance na pozici Automechanik/Opravář nákladních aut s praxí v oboru, nejlépe vyučení v oboru, výhodou ŘP sk. C, základy AJ, nástup ihned, pracoviště Tatra Kopřivnice, plat: 130…

Zadáno 14.02.2017
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín