Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Obchodní referent / referentka PL

Profil společnosti: Přestože se zaměřujeme hlavně na železnice, řídící systémy První Signální slaví úspěch i v dalších oblastech. Zabezpečujeme dopravu v metru i na tramvajových linkách a depech. V…

Zadáno 22.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Elektromechanik - Ostrava

Profil společnosti: Přestože se zaměřujeme hlavně na železnice, řídící systémy První Signální slaví úspěch i v dalších oblastech. Zabezpečujeme dopravu v metru i na tramvajových linkách a depech. V…

Zadáno 22.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

SKLADNÍK - manipulant - RYCHVALD a NOVÝ JIČÍN

Informace: Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky. Možnost nástupu ihned, případně dle dohody. Požadujeme:…

Zadáno 22.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

OPERÁTOR VE VÝROBĚ - MOŠNOV

Informace: Dle zařazení na jednotlivé úseky (sklad, střikovna, lakovna, lisovna, kontrola kvality). Požadujeme: - Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. - Ochotu pracovat ve 3-směnném…

Zadáno 22.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

ŘIDIČ VZV - NOŠOVICE

Informace: - Převážení hotových zásilek na určené místo - řízení motorového vozíku (vysokozdvižný vozík) - nakládání a vykládání kamionu - upevnění nákladu Požadujeme: - Průkaz VZV – možnost…

Zadáno 22.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

ŘIDIČ VZV - MOŠNOV

Informace. - Převážení hotových zásilek na určené místo. - Řízení motorového vozíku (vysokozdvižný vozík). - Nakládání a vykládání nákladu z kamionu. - Upevnění nákladu. Požadujeme: - Manuální…

Zadáno 22.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

OPERÁTOR VÝROBY - Lehká manuální práce pro ženy i muže ( PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU)

Informace: Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou náhradních dílů pro automobily, hledáme vhodné zaměstnance. Požadujeme: - zodpovědný přístup k práci - výbornou docházku - manuální…

Zadáno 22.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Samostatná účetní

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EXEL s.r.o., stabilní menší společnost s více než 20-letou tradicí v oblasti prodeje a servisu značkových maziv EXEL,…

Zadáno 18.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

Manažer / manažerka veřejných zakázek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je HRAT, s.r.o., zavedená zkušená poradenská společnost s 23 letou historií v oblasti regionálního rozvoje. Zaměřuje se…

Zadáno 16.01.2018
Nový Jičín
Plný úvazek

NEZAPOMENUTELNÁ DOBRODRUŽSTVÍ A FANTASTICKÉ VÝDĚLKY NA VÝLETNÍCH LODÍCH

MŮŽETE BÝT ČLENEM LODNÍ POSÁDKY VÝLETNÍ LODI… …S platem cca. 4.000, - $ / měs. = cca. 3.350, - € / měs.= cca. 90 000,- Kč/ měs. (statistický průměr, orientačně): VÝLETNÍ LODĚ pod vlajkami USA,…

Zadáno 09.01.2018
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín