Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Práce pro polsky mluvící uchazeče.

Máte přátele a známé v POLSKU? Umíte česky i polsky? Pak máte velkou PŘÍLEŽITOST uplatnit se u nás. Vaše práce spočívá v jednání s klienty, internetová a osobní prezentace, průzkum trhu, zákaznický…

Zadáno 21.04.2014
Nový Jičín

Práce z domova.

Práce, která Vás bude těšit Našla jsem si prima brigádu. Pracuji z domova, komunikuji s lidmi, používám počítač a internet. Mám smlouvu s českou firmou a zajištěný stálý příjem. Pracujeme v oblasti…

Zadáno 21.04.2014
Nový Jičín

Konzultant pro zdravotní prevenci.

POTŘEBUJETE PENÍZE navíc do svého rodinného rozpočtu? PŘIDEJTE SE K NÁM! Jde o jednoduchou práci v oblasti zdravotní prevence, kterou může dělat každý: maminky na MD, pracující, studenti i…

Zadáno 21.04.2014
Nový Jičín

Obchodní zástupce / zástupkyně – stavební stroje

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX, ATLAS, HITACHI, MUSTANG,…

Zadáno 18.04.2014
Nový Jičín

Kontrolor kvality (kovovýroba)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ELKOPLAST CZ, s.r.o. zabývající se výrobou techniky pro zpracování odpadu, kovovýrobou a výrobou z plastů. Náplň práce: …

Zadáno 18.04.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Soustružník, frézař (kovovýroba)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ELKOPLAST CZ, s.r.o. zabývající se výrobou techniky pro zpracování odpadu, kovovýrobou a výrobou z plastů. Náplň práce: -…

Zadáno 18.04.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Skladník (kovovýroba)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ELKOPLAST CZ, s.r.o. zabývající se výrobou techniky pro zpracování odpadu, kovovýrobou a výrobou z plastů. Náplň práce: -…

Zadáno 18.04.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Přípravář stavby – Ostravsko

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je AC TECHNOLOGIES s.r.o. Společnost navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin, redukci TZL a plynů ve…

Zadáno 17.04.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Projektový manažer – Ostravsko

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je AC TECHNOLOGIES s.r.o. Společnost navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin, redukci TZL a plynů ve…

Zadáno 17.04.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

Administrativně-obchodní asistent/ka s AJ – Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je AC TECHNOLOGIES s.r.o. Společnost navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin, redukci TZL a plynů ve…

Zadáno 17.04.2014
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín