Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Hledáme NOVÉ TVÁŘE

Ahoj, NEBAVÍ Tě NORMÁLNÍ ZAMĚSTNÁNÍ? Chceš si SAMA URČOVAT PRAC. DOBU a mít DENNÍ PŘÍJEM? NETRAP SE a ZMĚN TO!! Zavedená, luxusní agentura zajištující společnost, nabírá nové, TOP dívky do týmu (věk …

Zadáno 18.12.2014
Nový Jičín

Hledáme NOVÉ TVÁŘE

Ahoj, NEBAVÍ Tě NORMÁLNÍ ZAMĚSTNÁNÍ? Chceš si SAMA URČOVAT PRAC. DOBU a mít DENNÍ PŘÍJEM? NETRAP SE a ZMĚN TO!! Zavedená, luxusní agentura zajištující společnost, nabírá nové, TOP dívky do týmu (věk …

Zadáno 18.12.2014
Nový Jičín

Hledáme NOVÉ TVÁŘE

Ahoj, NEBAVÍ Tě NORMÁLNÍ ZAMĚSTNÁNÍ? Chceš si SAMA URČOVAT PRAC. DOBU a mít DENNÍ PŘÍJEM? NETRAP SE a ZMĚN TO!! Zavedená, luxusní agentura zajištující společnost, nabírá nové, TOP dívky do týmu (věk …

Zadáno 18.12.2014
Nový Jičín

NĚMECKO, práce ve skladech (baliči, manipulační práce, VZV).

NĚMECKO je motorem evropského hospodářství ! Lze vydělat až trojnásobek běžného českého platu. I bez znalosti němčiny... Navzdory podtitulku inzerátu, jste však možná zjistili, že najít práci V…

Zadáno 18.12.2014
Nový Jičín

RAKOUSKO, sezónní práce ve sklenících a na farmách.

I bez znalosti němčiny! Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny). V zimním období pochopitelně převážně práce ve sklenících (cca.do 30.03.2015). Výdělky cca. 1.900, - € cca.50000 Kć/ měs. netto. …

Zadáno 18.12.2014
Nový Jičín

Realitní makléř u Oblibenereality.cz

Oblíbená #1 v podpoře a vyplácení realitních makléřů Vydělávejte 2x tolik s 50% úsilím. Zdarma vás vyškolíme. Předáme vám jedinečné know-how. Nedotujte struktury. Rychleji vydělávejte 2x více…

Zadáno 17.12.2014
Nový Jičín

Oblíbené reality s.r.o.

Oblíbená #1 v podpoře a vyplácení hypotečních konzultantů Vydělávejte 2,5x více.Navíc získejte 2% realitní bonus a extra bonus z pojištění. Nedotujte struktury. Rychleji vydělávejte 2x více…

Zadáno 17.12.2014
Nový Jičín

Nástrojář/Werkzeugmacher- Německo

POPIS PRACOVNÍ POZICE: Hledáme schopné pracovníky na pracovní pozici- NÁSTROJÁŘ. Znalost německého jazyka a předchozí zkušenost z DE výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: - ošetřování a údržba příslušného…

Zadáno 15.12.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

PRÁCE V NĚMECKU, převážně Bavorsko / Mnichov a okolí. I bez němčiny.

NĚMECKO je motorem evropského hospodářství ! Lze vydělat až trojnásobek běžného českého platu. Stavebnictví, pečovatelství a zdravotnictví, výroba, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava,…

Zadáno 15.12.2014
Nový Jičín

Mít se jak Švýcaři není kdovíco. Až na ty peníze, 6.250,- CHF / měs.

Pracovní příležitosti už i od / po 01.01.2015 (nejen !) : Nabídky pracovních příležitostí v hotelnictví a gastronomii, ale také v zemědělství, stavebnictví (i nevyučení), farmaceutickém průmyslu,…

Zadáno 12.12.2014
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín