Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Ruční mytí aut – cleaner

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Automyčka Express s.r.o. Největší provozovatel ručních automyček v nákupních centrech přijme nové kolegyně a kolegy na…

Zadáno 22.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

*** AŽ 12 000 KČ DENNĚ ***

Ahoj holky, chcete vydělávat až 12 000Kč denně bez toho aniž byste musely vycestovat do zahraničí? Jsme tu jen 2 holky a opravdu nestíháme. Práce je vhodná pro dívky do 30 let. Nabízíme nejlepší prac…

Zadáno 22.07.2014
Nový Jičín

*** AŽ 12 000 KČ DENNĚ ***

Ahoj holky, chcete vydělávat až 12 000Kč denně bez toho aniž byste musely vycestovat do zahraničí? Jsme tu jen 2 holky a opravdu nestíháme. Práce je vhodná pro dívky do 30 let. Nabízíme nejlepší prac…

Zadáno 22.07.2014
Nový Jičín

*** AŽ 12 000 KČ DENNĚ ***

Ahoj holky, chcete vydělávat až 12 000Kč denně bez toho aniž byste musely vycestovat do zahraničí? Jsme tu jen 2 holky a opravdu nestíháme. Práce je vhodná pro dívky do 30 let. Nabízíme nejlepší prac…

Zadáno 22.07.2014
Nový Jičín

Vodič C+E pre kamionovú autodopravu po celej Európe

Codognotto Group hl'adá vodičov C+E pre kamionovú autodopravu po celej Európe Codognotto Group je talianská medzinarodná logistická spoločnost', ktorá sa zameriava na špedicie, kamiónové prepravy…

Zadáno 21.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

DISKRÉTNÍ BRIGÁDA AŽ 500€ ZA DEN!

Máš ráda život v luxusu? Nechceš každý měsíc počítat peníze? Nebaví tě stále čekat na bohatého prince? Přijď k nám a vydělej si na lepší a svobodnější život. Jsme privát v centru Vídně – Rakousko. U…

Zadáno 19.07.2014
Nový Jičín

*** AŽ 12 000 KČ DENNĚ ***

Ahoj holky, chcete vydělávat až 12 000Kč denně bez toho aniž byste musely vycestovat do zahraničí? Jsme tu jen 2 holky a opravdu nestíháme. Práce je vhodná pro dívky do 30 let. Nabízíme nejlepší prac…

Zadáno 19.07.2014
Nový Jičín
Částečný úvazek

*** AŽ 12 000 KČ DENNĚ ***

Ahoj holky, chcete vydělávat až 12 000Kč denně bez toho aniž byste musely vycestovat do zahraničí? Jsme tu jen 2 holky a opravdu nestíháme. Práce je vhodná pro dívky do 30 let. Nabízíme nejlepší prac…

Zadáno 18.07.2014
Nový Jičín

Strojní zámečník a pracovník expedice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je KOMA – Industry s.r.o., firma se sídlem v Ostravě – Vítkovicích. Bližší informace o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 16.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek

LEAN SPECIALISTA [se znalostí AJ](swaidex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: LEAN SPECIALISTA [se znalostí AJ](swaidun) Popis pozice - zavádění lean principů do výroby i…

Zadáno 16.07.2014
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín