Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Asistent logistiky s AJ

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní společnost PACTRA International (Czech) zaměřená na skladování, logistiku a lehkou montáž pro automobilový…

Zadáno 02.12.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Řidič nákladního automobilu, jeřábník /i práce v zahraničí/

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je zavedená stavební společnost Zakládání staveb, a.s. se sídlem v Praze, zabývající se hlubinným zakládáním, beraněním a…

Zadáno 02.12.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Řidič nákladního automobilu, návěsové soupravy jeřábník /i práce v zahraničí/

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je zavedená stavební společnost Zakládání staveb, a.s. se sídlem v Praze, zabývající se hlubinným zakládáním, beraněním a…

Zadáno 02.12.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Dotazování na prodejnách

Agentura pro výzkum trhu a veřejného mínění NMS Market Research s.r.o. rozšiřuje tým svých tazatelů pro projekt osobního dotazování (CAPI), jehož cílem je zvýšit kvalitu služeb a produktů na…

Zadáno 30.11.2016
Nový Jičín

Asistentka ředitele

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma LABORTECH s.r.o. se sídlem v Opavě. Společnost prodává zkušební stroje na zkoušení fyzikálních vlastností…

Zadáno 28.11.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Programátor PLC (B&R)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ps-ECO spol. s r.o., rakousko-česká společnost se sídlem v Kaplici se zaměřením na výrobu strojů pro extrudování…

Zadáno 25.11.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

NORSKO, práce na ropných plošinách, cca. 160 000 Kč / měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 21.11.2016
Nový Jičín

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, i bez znalosti němčiny a s UBYTOVÁNÍM

Výroba, zemědělství, potravinářství, masokombináty, ( sklady / baliči, manipulační práce a řidiči VZV atd.), atd. ... NĚMECKO je motorem evropského hospodářství ! Lze vydělat až čtyřnásobek běžného…

Zadáno 17.11.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

RAKOUSKO, PRÁCE NA STAVBÁCH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Stavby i ve Vídni. I pro partie, i pro nevyučených a i bez znalosti němčiny. UBYTOVÁNÍ z pravidla zabezpečuje zaměstnavatel (často přímo na stavbě). O práci v Rakousku mají zájem tisíce českých…

Zadáno 17.11.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Servisní technik šroubovacích automatů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Weber Automation s.r.o., Brno, dceřiná společnost firmy Weber Schraubautomaten GmbH, Wolfratshausen (www…

Zadáno 16.11.2016
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín