Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Servisní technik CNC obráběcích strojů

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a…

Zadáno 09.02.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Mistr stavební výroby

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ZAKLÁDÁNÍ STAVEB, a.s. zavedená stavební společnost se sídlem v Praze, zabývající se hlubinným zakládáním, beraněním a…

Zadáno 08.02.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Čalouník

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PROWORK spol. s r.o., je přední český výrobce kvalitních ergonomických židlí od roku 1995. Společnost je certifikována…

Zadáno 08.02.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní manažer s AJ

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PROWORK spol. s r.o., je přední český výrobce kvalitních ergonomických židlí od roku 1995. Společnost je certifikována…

Zadáno 08.02.2016
Nový Jičín
Práce na plný úvazek

Obchodní zástupce s ŘP B

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PROWORK spol. s r.o., je přední český výrobce kvalitních ergonomických židlí od roku 1995. Společnost je certifikována…

Zadáno 08.02.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní zástupce – prodej olejů a maziv

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je EXEL s.r.o., stabilní společnost s více než 20letou tradicí v oblasti prodeje a servisu značkových maziv EXEL, AGIP a dalších…

Zadáno 03.02.2016
Nový Jičín

Tesař, železář

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní firma TOMI - REMONT a.s., Přemyslovka 2514/4, Prostějov zabývající se železničními, dopravními a inženýrskými stavbami. …

Zadáno 02.02.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Svářeč kolejnic (pro aluminotermické svařování kolejnic)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní firma TOMI - REMONT a.s., Přemyslovka 2514/4, Prostějov zabývající se železničními, dopravními a inženýrskými stavbami. …

Zadáno 02.02.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Stavbyvedoucí do střediska mostů a umělých staveb – vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní firma TOMI - REMONT a.s., Přemyslovka 2514/4, Prostějov zabývající se železničními, dopravními a inženýrskými stavbami. …

Zadáno 02.02.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

LÉKÁRNÍK [VŠ vzdělání](swasbex)

Pro našeho klienta, lékárenskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: LÉKÁRNÍK [VŠ vzdělání](swasbun) Popis pozice - Výdej léků - Komunikace s pacienty - Práce s lékárenským…

Zadáno 02.02.2016
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín