Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

NĚMECKO, PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, VÝSADBA / SBĚR OVOCE A ZELENINY. I S UBYTOVÁNÍM.

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Nabídky na výsadbu / sběr ovoce a zeleniny na jaro / léto / podzim 2015 : Výdělky cca. 2.000, - € cca. 60.000 Kč/ měs. netto. (statistický průměr). …

Zadáno 21.04.2015
Nový Jičín

RAKOUSKO, PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, VÝSADBA / SBĚR OVOCE A ZELENINY. I S UBYTOVÁNÍM !

I bez znalosti němčiny ! Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny). Nabídky na výsadbu / sběr ovoce a zeleniny na jaro / léto / podzim 2015 : Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 57.000,- Kč/ měs.…

Zadáno 21.04.2015
Nový Jičín

Mechanik/mechanička stavebních strojů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AUSTRO Baumaschinen s.r.o. – renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 21.04.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

CNC obráběč- Německo

Hledáme schopné pracovníky na pracovní pozici- CNC soustružník a frézař. Požadujeme NĚMECKY hovořící uchazeče. NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha CNC a NC Práce se systémy- Fanuc a Hass, Haidenhaim,…

Zadáno 20.04.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Elektrikáři- Německo

Hledáme zkušené elektrikáře s komunikativní znalostí německého jazyka! NÁPLŇ PRÁCE: Veškeré práce, převážně na stavbách, spojené s elektřinou: vysekávání otvorů do stěn a podlah …

Zadáno 20.04.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Malíři- Německo

Malíři- Německo POPIS PRACOVNÍ POZICE: Hledáme zkušené malíře s komunikativní znalostí německého jazyka. NÁPLŇ PRÁCE: Malování interiérů a exteriérů, zateplování Tapetování …

Zadáno 20.04.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Malíři- Německo

Hledáme zkušené malíře s komunikativní znalostí německého jazyka. Je možné zaměstnat i dvojice se stejnou odbornou kvalifikací, kde alespoň jeden mluví komunikativně německy. NÁPLŇ PRÁCE: - Malování…

Zadáno 06.03.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Řidiči linkových autobusů a kamionů - Německo

Řidiči linkových autobusů a kamionů - Německo Hledáme zkušené německy hovořící řidiče linkových autobusů a nákladních vozů. NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha linkového autobusu či LKW- dle zkušeností …

Zadáno 20.04.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Brigády V NĚMECKU pro každého. I BEZ NĚMČINY a S UBYTOVÁNÍM !

I pro páry a skupinky (již i pro studenty během letních prázdnin). I MNICHOV/ Bavorsko - zde často i krátkodobé brigády (... na 1-2 týdny, nebo přes víkend., Často i na několik hodin denně - i večer…

Zadáno 20.04.2015
Nový Jičín

Práce z domova.

Hledáte možnost přivýdělku? S námi si můžete už zpočátku přivydělat i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Jsme česká firma pracující v oblasti zdravotní prevence a přírodní medicíny. Zaškolení…

Zadáno 19.04.2015
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín