Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Obchodní manažer

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost patřící mezi přední výrobce stínicí techniky v Evropě. Požadujeme: • VŠ/ ÚSO vzdělání technického…

Zadáno 30.03.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní zástupce - Studénka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost MSV elektronika s.r.o. - hledá ambiciózního a schopného obchodníka pro prodej služeb v oblasti vývoje,…

Zadáno 30.03.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Ortopedický protetik / technik - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba…

Zadáno 29.03.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Přivýdělek s bylinkami, práce na doma.

Práce na doma, alternativní medicína – bylinky. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty. Volná pracovní doba, vše podloženo smlouvou, velmi dobré finanční ohodnocení, profesní…

Zadáno 29.03.2017
Nový Jičín

Farmaceutický asistent – vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 29.03.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / KYNĚ [termín nástupu dohodou](swazsex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / KYNĚ [termín nástupu dohodou-více regionů](swazsun) Popis pozice - starost o…

Zadáno 22.03.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

VEDOUCÍ TECHNOLOGIE [automotive](swazqex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ TECHNOLOGIE [automotive](swazqun) Popis pozice - koordinace stanovení norem, výrobních postupů,…

Zadáno 21.03.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

VEDOUCÍ LOGISTIKY [automotive](swazpex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY [automotive](swazpun) Popis pozice - zodpovědnost za materiálový tok napříč závodem …

Zadáno 21.03.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

BRIGÁDY V NORSKU, výdělky až 85.000,- Kč /měs. I bez znalosti cizí řeči !

Na území Norska se můžete zdržovat po dobu tří měsíců* bez nutnosti žádat o povolení k pobytu. Jestliže se nahlásíte jako žadatel o práci na pracovním úřadě (NAV), můžete se zdržovat v Norsku po dobu…

Zadáno 20.03.2017
Nový Jičín

Programátor C# / C++ / JAVA (junior, senior)

Profil společnosti: Jsme Signální. První Signální. Více než 30 let vyvíjíme a dodáváme SIL4 bezpečné řídící systémy pro železnice, tramvajovou dopravu a metro. Vyvinuli jsme první elektronické…

Zadáno 14.03.2017
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín