Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Přivýdělek s bylinkami, práce přes internet.

Práce z domova, stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Zaškolení je zcela zdarma a…

Zadáno 27.09.2016
Nový Jičín

Obchodní a technický zástupce pro oblast Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KLEENTEK, spol. s r. o. zabývající se obchodem a službami v oblasti péče o průmyslové oleje a hydraulické…

Zadáno 27.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Technik pro zavádění a správu norem ISO a příručky kvality, interní auditor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. leží v krásném prostředí v nejzápadnějším cípu České republiky, nedaleko hranice se SRN. Vyrábí a…

Zadáno 23.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodník ve stavebnictví

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodní a projekční firma se stavebními materiály v oboru lehkých obvodových plášťů, 25 let na trhu. Náplň práce: • obchodní…

Zadáno 21.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní konzultant

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AVALUKA s.r.o. Hledáte-li zaměstnání a jistotu stabilní a perspektivní práce v rostoucí, prestižní společnosti,…

Zadáno 19.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Správce / správkyně aplikací

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Krajský úřad Moravskoslezského kraje. Více informací o pozici naleznete na: http://www.msk.cz/verejna_sprava/ud_mista.html?c=123…

Zadáno 15.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE [gumárenství](swawmex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE [gumárenství](swawmun) Popis pozice - vyhledávání nových…

Zadáno 15.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Servisní technik CNC obráběcích strojů

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a…

Zadáno 14.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Šička v čalounické výrobě Bílovec

Jedná se o jednoduché šití a sešívání dílců pro čalounění postelí na stroji. Ruční stříhání látek, šití polštářů, apod. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a manuální zručnost. Výhodou výuční list…

Zadáno 13.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Lékárník / lékárnice – Ostrava – OC Karolina

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost International Pharmaceutical Corporation, a.s. Síť lékáren IPC provozuje lékárny po celé ČR již od roku 1993. Více…

Zadáno 08.09.2016
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín