Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjun) Popis pozice - řízení produktového portfolia - odpovědnost za…

Zadáno 22.06.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Instalační technik

Hledáme výkonného člověka, který je schopný pracovat v týmu s velkým pracovním nasazením a velmi dobrým finančním ohodnocením dle vykonané práce. Co Vás čeká?  Náročná, přesto velmi zajímavá práce.…

Zadáno 14.06.2016
Nový Jičín

přivýdělek - poradce/konzultant - doplňky stravy(celá ČR)

Práci je možné vést i částečně z domova s využitím PC.Vedlejší činnost cca 3 hod. denně, příjem 10-12 tis./měs. Hlavní činnost cca 8 hod. denně, příjem od 25 tis./měs. pracovní náplň : organizace…

Zadáno 13.06.2016
Nový Jičín

Podnikání z domova, podpora zdraví-bylinky.

Hledáte práci z domova, časově nezávislou, zcela bez závazků a rizika? Oblast zdravotní prevence, bylinky. Příležitost pracovat z domova - práce s využitím PC, volná pracovní doba, vše podloženo…

Zadáno 06.06.2016
Nový Jičín

Finanční specialista

Raiffeisen stavební spořitelna hledá pro stávající i potenciální klientelu nové komunikativní a cílevědomé osobnosti, které chtějí rozjet svou kariéru ve financích. Pomůžeme vám vyrůst! Nabízíme: •…

Zadáno 24.05.2016
Nový Jičín

Výdělek 12.500 kč / jednorázově bez práce

Znáte ve svém okolí jednoho nebo více lidí co řeší půjčku nebo již nějakou mají? Doporučte ho do Raiffeisen stavební spořitelny a získejte finanční odměnu. Provize pro Vás se odvíjí od velikosti…

Zadáno 24.05.2016
Nový Jičín

Výdělek 12.500 kč / jednorázově bez práce

Znáte ve svém okolí jednoho nebo více lidí co řeší půjčku nebo již nějakou mají? Doporučte ho do Raiffeisen stavební spořitelny a získejte finanční odměnu. Provize pro Vás se odvíjí od velikosti…

Zadáno 24.05.2016
Nový Jičín

Hledáme prodejce pro úspěšný projekt! - ENERGIE

Požadujeme - Garantovaná mzda 100Kč/hod. + bonusy za plnění výkonnostních cílů (pokud budete úspěšní, reálně si u nás vyděláte průměrně 130 Kč/hod (cca 22 880Kč/měsíc) - Slíbené peníze vždy včas na…

Zadáno 24.05.2016
Nový Jičín

Manažer klíčových klientů - pojištění motorových vozidel

Popis pozice Rozvoj vztahů s klíčovými klienty v segmentu trhu PMV (autobazary, autodealeři) Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci segmentu trhu PMV Obchodní spolupráce s krajským…

Zadáno 24.05.2016
Nový Jičín

Osobní bankéř

Popis pozice Poskytuje servis a poradenství na základě potřeb klientů a produktového portfolia Osobně i telefonicky nabízí produkty a služby MONETA Money Bank Stará se o dokumentaci (tj.…

Zadáno 24.05.2016
Nový Jičín
Nabídka práce Nový Jičín