Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Nový Jičín

Repasní pracovník

Nabízíme vám jednoduchou a stabilní práci na pozici repasní pracovník u prestižní značky se sídlem v Novém Jičíně. K ní vám navíc poskytneme stabilní výdělek od 14 900 Kč, příspěvek na stravu, na…

Zadáno 21.09.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Obsluha a seřizovač CNC strojů - OBJ1614

Pracovní náplň • 2strojová obsluha CNC soustruhů • chystání stroje a nástrojů • měření odjetého kusu prostřednictvím měřidel Nabízíme • zajímavé platové ohodnocení • zaměstnanecké benefity …

Zadáno 15.09.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Specialista Mes - OBJ1567

Pracovní náplň • vedení a implementace výrobního systému • vývoj systému podle požadavků výrobního postupu • školení uživatelů • zavádění systému do výroby Nabízíme • práce v stabilní…

Zadáno 14.09.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Úklid Nový Jičín

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: SSMSK Nový Jičín Informace o pracovním…

Zadáno 24.08.2017
Nový Jičín
Částečný úvazek

LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE PRO MUŽE A ŽENY - Doprava ZDARMA

Hledáme muže a ženy na pozice obsluha výrobních strojů na jednotlivých oddělení ( kontrola kvalit výrobků, vstřikování plastů, lakovna, montáž, zajištění logistických procesů a zodpovědnost za…

Zadáno 12.09.2017
Nový Jičín
Práce na plný úvazek

Plánovač procesů - OBJ1556

Pracovní náplň • kooperace na vývoji nových produktů/postupů • koncept a zpracování technologie produkce a použití výrobního procesu • zpracování informací o novém či dosavadním procesu nutných pro…

Zadáno 07.09.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Kuchař - Ostrava

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Harmony Club Hotely, a.s. provozující **** Hotel v centru Krkonoš s celoročním provozem s kvalitním ubytováním, se…

Zadáno 05.09.2017
Nový Jičín
Plný úvazek

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín