Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Projektový manažer (Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Fakulta elektrotechniky a informatiky - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava. Požadujeme: • Ukončené…

Zadáno 27.04.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Pracovnice vstřikovny

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Erwin Quarder CZ s.r.o. – německá společnost, zabývající se výrobou pro automotive. Náplň práce: - obsluha automatických…

Zadáno 26.04.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Provozní účetní pro odbor Biskupských lesů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je církevní organizace Biskupství ostravsko-opavské. Podrobnější informace naleznete na stránkách www.doo.cz …

Zadáno 25.04.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Provozní účetní

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je církevní organizace Biskupství ostravsko-opavské. Podrobnější informace naleznete na stránkách www.doo.cz …

Zadáno 25.04.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Referent /ka správy majetku (správa budov – údržba) pro děkanát Místek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je církevní organizace Biskupství ostravsko-opavské. Podrobnější informace naleznete na stránkách www.doo.cz …

Zadáno 25.04.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Prodejce v obchodu s nábytkem NOVÝ JIČÍN

Hledáme šikovnou, spolehlivou, aktivní asistentku prodeje pro prodejnu v NOVÉM JIČÍNĚ. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na delcon.prace@atlas.cz HPP

Zadáno 25.04.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Elektrotechnik (možno i absolvent)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je elektromontážní firma GB ELEKTROSERVIS, spol. s r.o., zabývající se montážemi a revizemi elektroinstalací. Více informací o…

Zadáno 21.04.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Přivýdělek s bylinkami.Práce přes internet.

Dostalo se mi cti pracovat s BYLINKAMI té nejvyšší kvality. Vracíme lidem zdraví a umožňujeme jim si u nás SLUŠNĚ VYDĚLAT. Moje rady, konzultace a doporučení vycházejí z 5leté zkušenosti s nimi.…

Zadáno 20.04.2016
Nový Jičín

OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER [technické vzdělání](swatwex)

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER [technické vzdělání](swatwun) Popis pozice - rozvoj svěřeného produktového…

Zadáno 19.04.2016
Nový Jičín
Plný úvazek

Seřizovač a obsluha konvenčních strojů – vrtaček, frézek, brusek a soustruhů

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme kandidáty/kandidátky na pozici SEŘIZOVAČ A OBSLUHA KONVENČNÍCH STROJŮ, místo pracoviště KOPŘIVNICE. …

Zadáno 18.04.2016
Nový Jičín
Práce na plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín