Úřad práce Nový Jičín

Adresa
Msgr. Šrámka 1030
741 01 Nový Jičín

IČ:  00562700
DIČ:  CZ00562700

Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
E-mail: posta@nj.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@nj.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Bc. Zdislav Zima 950 139 300 zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Bc. Leona Hrančíková 950 139 311 Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Bc. Šárka Foltýnková 950 139 319 Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Alena Vojtková 950 139 423 Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa Bc. Vratislav Vytejček 950 139 321 Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF Ing. Irena Blažková 950 139 330 Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Kardačinský 950 139 324 Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Eva Géryková 950 139 327 Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Evžen Kučera 950 139 416 Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Milena Chytilová 950 139 464 Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Špurek 950 139 312 Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Šárka Vaňková 950 139 508 Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP RNDr. Roman Kunc 950 139 313 Roman.Kunc@nj.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21928801 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21928801 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21928801 / 0710
Příjmový účet 19-21928801 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21928801 / 0710


Nabídka práce Nový Jičín

Skladník (Kopřivnice)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma FAVEA a.s. zabývající se výrobou farmaceutik, doplňků stravy a kosmetiky. Náplň práce: - fyzický příjem a…

Zadáno 03.09.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Obchodní zástupce do Mateřských škol – celá ČR

V současné době hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Obchodního zástupce především pro Mateřské školky a první stupeň základních škol. Uvítáme zájemce z celé ČR a rozdělíme jim regiony…

Zadáno 03.09.2015
Nový Jičín
Práce na ŽL

Samostatný obchodní zástupce – region Čechy a region Morava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Kardio-Line spol. s r.o. – významný distributor světových výrobců zdravotnické techniky v České republice. …

Zadáno 03.09.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

ITÁLIE, sklizeň hroznů, jablek, kiwi, oliv atd.

I „zimních“ měsících. Spousta Čechů pracuje v Itálii v zemědělství : Sezónní práce v zemědělství zahrnují sběry ovoce a zeleniny a jsou aktuální téměř během celého roku : Sběry a uskladňování…

Zadáno 02.09.2015
Nový Jičín

Obchodník se zaměřením na prodej speciálních technologií

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PCS spol. s r. o., divize Rapiscan. Náplň práce: - obchodník se schopností poskytování technické…

Zadáno 01.09.2015
Nový Jičín
Plný úvazek

Přivýdělk s bylinkami

Spolupráce s českou firmou v oblasti prevence a podpory zdraví. Náplní práce je komunikace s lidmi osobně, po telefonu, po internetu. Uchazeče zaškolíme ZDARMA! Nabízíme: Zázemí prosperující české…

Zadáno 25.08.2015
Nový Jičín

Práce vedená z domova.

Práce u české firmy, která se zabývá potravinovými doplňky z bylin. Jednoduchá práce z domova, fyzicky nenáročná. - komunikace přes internet, telefon nebo osobně - jednání s klienty v oboru…

Zadáno 25.08.2015
Nový Jičín

RAKOUSKO / NĚMECKO, vinobrání, sběr jablek a další sezónní práce na farmách.

I bez znalosti němčiny ! Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny). Nabídky na sběr ovoce a vinobrání na léto / podzim 2015 : Výdělky cca. 1.950, - € = cca. 60.000 Kč/ měs. netto. (statistický…

Zadáno 25.08.2015
Nový Jičín

Práce,brigáda Nový Jičín - kontrola světel a třídění výrobků

Hledáte práci nebo přivýdělek v Novém Jičíně s nástupem možným ihned nebo dle dohody? V rámci rozšiřování společnosti nabíráme spolupracovníky ihned nebo průběžně až do konce roku. Nabízíme…

Zadáno 03.03.2015
Nový Jičín
Práce na částečný úvazek

Administrátorka/administrátor PC/servery/IT

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AUSYS informační technologie s.r.o., podnikající na českém trhu IT od roku 1997. Společnost hledá…

Zadáno 20.08.2015
Nový Jičín
Plný úvazek
Nabídka práce Nový Jičín