Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Finanční specialista

Raiffeisen stavební spořitelna hledá pro stávající i potenciální klientelu nové komunikativní a cílevědomé osobnosti, které chtějí rozjet svou kariéru ve financích. Pomůžeme vám vyrůst! Nabízíme: •…

Zadáno 24.05.2016
Chrudim

Výdělek 12.500 kč / jednorázově bez práce

Znáte ve svém okolí jednoho nebo více lidí co řeší půjčku nebo již nějakou mají? Doporučte ho do Raiffeisen stavební spořitelny a získejte finanční odměnu. Provize pro Vás se odvíjí od velikosti…

Zadáno 24.05.2016
Chrudim

Výdělek 12.500 kč / jednorázově bez práce

Znáte ve svém okolí jednoho nebo více lidí co řeší půjčku nebo již nějakou mají? Doporučte ho do Raiffeisen stavební spořitelny a získejte finanční odměnu. Provize pro Vás se odvíjí od velikosti…

Zadáno 24.05.2016
Chrudim

Hledáme prodejce pro úspěšný projekt! - ENERGIE

Požadujeme - Garantovaná mzda 100Kč/hod. + bonusy za plnění výkonnostních cílů (pokud budete úspěšní, reálně si u nás vyděláte průměrně 130 Kč/hod (cca 22 880Kč/měsíc) - Slíbené peníze vždy včas na…

Zadáno 24.05.2016
Chrudim

Manažer klíčových klientů - pojištění motorových vozidel

Popis pozice Rozvoj vztahů s klíčovými klienty v segmentu trhu PMV (autobazary, autodealeři) Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci segmentu trhu PMV Obchodní spolupráce s krajským…

Zadáno 24.05.2016
Chrudim

Osobní bankéř

Popis pozice Poskytuje servis a poradenství na základě potřeb klientů a produktového portfolia Osobně i telefonicky nabízí produkty a služby MONETA Money Bank Stará se o dokumentaci (tj.…

Zadáno 24.05.2016
Chrudim

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Popis pozice Společnost Tarifomat, s.r.o. je první nezávislý srovnávač mobilních tarifů na českém trhu, kde působí již od roku 2012. Díky prozákaznickému přístupu a portfoliu výhodných nabídek jsme…

Zadáno 24.05.2016
Chrudim

KAŽDÝ MĚSÍC 30.000 KČ? Telefonní specialista - i bez praxe

Popis pozice Jsme callcentrum se zaměřením na rozvoj prodejních a komunikačních dovedností každého zaměstnance. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru patříme mezi nejlepší profesionály a Vy máte…

Zadáno 24.05.2016
Chrudim

Letní dětský tábor Rabštejn - personál

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory hledá personál v termínech 20.7.-6.8. (1x správce-údržbář) a 6.8.-23.8. 2016 (1x oddílový vedoucí, 1x správce-údržbář a 1x kuchař), kteří dokážou…

Zadáno 23.05.2016
Chrudim

Přivýdělek s bylinkami.Práce přes internet.

Práce z domova, stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Zaškolení je zcela zdarma a…

Zadáno 22.05.2016
Chrudim
Nabídka práce Chrudim