Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Manažer nákupu a logistiky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je USSPA, s.r.o., 1. český výrobce vířivek, česká rodinná společnost s 22 letou tradicí. Náplň práce: Chcete změnit…

Zadáno 22.01.2018
Chrudim
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá hospodáře, zdravotníka, pomocného kuchaře, programové vedoucí, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i…

Zadáno 10.01.2018
Chrudim

Stavební technik na kompletní řízení výroby

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stavební společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí. Náplň práce: • Řízení svěřených staveb •…

Zadáno 10.01.2018
Chrudim
Plný úvazek

Rozpočtář / rozpočtářka, přípravář / přípravářka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stavební společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí. Náplň práce: • Zpracování rozpočtů a cenových…

Zadáno 10.01.2018
Chrudim
Plný úvazek

Odborný referent – obchodník – pobočka Pardubice nebo Děčín

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pojišťovna VZP, a. s. Náplň práce: • sjednávání pojistných smluv • poskytování informací a poradenská činnost…

Zadáno 09.01.2018
Chrudim
Plný úvazek

NEZAPOMENUTELNÁ DOBRODRUŽSTVÍ A FANTASTICKÉ VÝDĚLKY NA VÝLETNÍCH LODÍCH

MŮŽETE BÝT ČLENEM LODNÍ POSÁDKY VÝLETNÍ LODI… …S platem cca. 4.000, - $ / měs. = cca. 3.350, - € / měs.= cca. 90 000,- Kč/ měs. (statistický průměr, orientačně): VÝLETNÍ LODĚ pod vlajkami USA,…

Zadáno 09.01.2018
Chrudim

GARANTOVANÉ VÝDĚLKY STAVBAŘŮ V NORSKU 31.000,- NOK/měs. = cca. 100.000,-Kč/měs. netto

Jednou ze zemí, které čeští stavbaři s oblibou vyhledávají kvůli nadprůměrným finančním a sociálním podmínkám, patří i Norsko. Garantované výdělky stavbařů 31.000,- NOK/měs. = 3.650,-eur = cca. 100.…

Zadáno 08.01.2018
Chrudim

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 08.01.2018
Chrudim

BRIGÁDY V NORSKU, I BEZ ZNALOSTI CIZÍ RÉČI A S UBYTOVÁNÍM

VÝDĚLKY cca. 26..000,- NOK/měs. = cca. 85.000,-Kč/měs netto.: Na území Norska se můžete zdržovat po dobu tří měsíců* bez nutnosti žádat o povolení k pobytu. Jestliže se nahlásite jako žadatel o…

Zadáno 08.01.2018
Chrudim

Asistent / asistentka makléře - vhodné pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pojišťovací makléřství INPOL a.s., velká a stabilní firma zabývající se pojišťovacími službami v oblasti průmyslových…

Zadáno 08.01.2018
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim