Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

MISTR V ODDĚLENÍ KONTROLY [znalost AJ](swaqvex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: MISTR V ODDĚLENÍ KONTROLY [znalost AJ](swaqvun) Popis pozice - spolupráce na řízení týmu lidí v oddělení…

Zadáno 27.07.2016
Chrudim
Plný úvazek

Správce sítě

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká společnost působící na trhu 25 let, která se zaměřuje se na služby a zaměstnává téměř 150 pracovníků. Náplň…

Zadáno 27.07.2016
Chrudim
Plný úvazek

Sládek / pomocný sládek

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ARMAT spol. s r.o. 561 41 Řetová 82 Provozovna Pivovar a restaurace Faltus, Moravská 207, Česká Třebová. Náplň…

Zadáno 26.07.2016
Chrudim
Plný úvazek

Automechanik autorizovaného servisu MITSUBISHI

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ESAKO Sýkora - značkový autoservis od r. 1997. Náplň práce: - servis vozidel Požadujeme: - vyučen s maturitou -…

Zadáno 25.07.2016
Chrudim
Práce na plný úvazek

PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjun) Popis pozice - řízení produktového portfolia - odpovědnost za…

Zadáno 22.06.2016
Chrudim
Plný úvazek

VEDOUCÍ PROVOZU [lakovna](swavhex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ PROVOZU [lakovna](swavhun) Popis pozice - řízení provozu lakovny - vedení většího počtu…

Zadáno 20.06.2016
Chrudim
Plný úvazek

Instalační technik

Hledáme výkonného člověka, který je schopný pracovat v týmu s velkým pracovním nasazením a velmi dobrým finančním ohodnocením dle vykonané práce. Co Vás čeká?  Náročná, přesto velmi zajímavá práce.…

Zadáno 14.06.2016
Chrudim

PERSONALISTA / NÁBORÁŘ [vzdělávací kurzy](swavdex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PERSONALISTA / NÁBORÁŘ [vzdělávací kurzy](swavdun) Popis pozice - nábor zaměstnanců na různé pozice…

Zadáno 13.06.2016
Chrudim
Plný úvazek

MISTR ÚDRŽBY [1směna, zkušenosti z údržby](swavcex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: MISTR ÚDRŽBY [1směna, zkušenosti z údržby](swavcun) Popis pozice - vedení kolektivu údržby – cca 20…

Zadáno 13.06.2016
Chrudim
Plný úvazek

přivýdělek - poradce/konzultant - doplňky stravy(celá ČR)

Práci je možné vést i částečně z domova s využitím PC.Vedlejší činnost cca 3 hod. denně, příjem 10-12 tis./měs. Hlavní činnost cca 8 hod. denně, příjem od 25 tis./měs. pracovní náplň : organizace…

Zadáno 13.06.2016
Chrudim
Nabídka práce Chrudim