Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Supply Chain asistent / asistentka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Chicony Electronics CEZ s.r.o., Přelouč - nadnárodní společnost zabývající se výrobou klávesnic, která provozuje…

Zadáno 19.01.2017
Chrudim
Plný úvazek

NORSKO, práce na ropných plošinách, cca. 160 000 Kč / měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 19.01.2017
Chrudim
Plný úvazek

VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER – (vlastní obchodní zastoupení) - OBJ442

Požadujeme: - zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, ideálně přímo ze zprostředkování zaměstnání - zkušenosti s řízením týmu pracovníků - schopnost vybudovat tým kvalitních spolupracovníků -…

Zadáno 18.01.2017
Chrudim
Práce na ŽL

Zahradník, pracovník údržby zeleně (Čáslav)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 18.01.2017
Chrudim

Zahradnice – prodavačka v zahradnickém centru (Čáslav)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.hortis…

Zadáno 18.01.2017
Chrudim
Plný úvazek

MANAŽER ZAHRANIČNÍHO OBCHODU [s praxí](swayrex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: MANAŽER ZAHRANIČNÍHO OBCHODU [s praxí](swayrun) Popis pozice - zodpovědnost za marketing a prodej…

Zadáno 18.01.2017
Chrudim
Plný úvazek

Segmentový manažer

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PROFI CREDIT Czech, a.s. Máš zkušenosti z oblasti segmentového managementu nebo správy produktů a láká Tě možnost…

Zadáno 17.01.2017
Chrudim
Plný úvazek

TECHNIK VÝSTUPNÍ KONTROLY KVALITY [směnný provoz](swayqex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: TECHNIK VÝSTUPNÍ KONTROLY KVALITY [směnný provoz](swayqun) Popis pozice - kontrola kvality výrobků -…

Zadáno 16.01.2017
Chrudim
Práce na plný úvazek

PRACOVNÍK FINANČNÍHO CONTROLLINGU [ekonom / junior](swaypex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRACOVNÍK FINANČNÍHO CONTROLLINGU [ekonom / junior](swaypun) Popis pozice - pravidelný reporting…

Zadáno 16.01.2017
Chrudim
Plný úvazek

TECHNOLOG [plasty](swawuex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: TECHNOLOG [plasty](swawuun) Popis pozice - zajišťování a správa technologických a pracovních návodů…

Zadáno 10.01.2017
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim