Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

SPRÁVCE IS / IT [výrobní společnost](swazdex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: SPRÁVCE IS / IT [výrobní společnost](swazdun) Popis pozice - vývoj pomocných sestav a drobných aplikací…

Zadáno 27.02.2017
Chrudim
Plný úvazek

Seřizovač výrobní linky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOMIL s.r.o. – výrobce drogerie a kosmetiky, dynamicky se rozvíjející a úspěšná firma. Náplň práce: • nastavování…

Zadáno 24.02.2017
Chrudim
Plný úvazek

VEDOUCÍ SERVISNÍHO STŘEDISKA [stavební stroje](swazaex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Popis pozice - kompletní vedení pobočky - servisního střediska - péče o svěřené stroje - identifikace…

Zadáno 23.02.2017
Chrudim
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro jednotlivé regiony po celé České republice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost specializující se na odřasování fasád a aplikaci unikátních fotoaktivních nátěrů s dlouhou životností. …

Zadáno 22.02.2017
Chrudim
Plný úvazek

TECHNOLOG [se zkušenostmi v automotive](swazbex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: TECHNOLOG [se zkušenostmi v automotive](swazbun) Popis pozice - zodpovědnost za přidělenou technologii…

Zadáno 20.02.2017
Chrudim
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá hospodáře, zdravotníka, pomocného kuchaře, programové vedoucí a oddílové vedoucí, kteří dokážou pobavit děti i dospělé, a to v…

Zadáno 18.02.2017
Chrudim

Servisní mechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAVON CZ s.r.o. - Prodává ruční, pneumatické i elektrické nářadí, technologie pro výrobu. Provozuje…

Zadáno 17.02.2017
Chrudim
Plný úvazek

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ [výrobní společnost](swayxex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ [výrobní společnost](swayxun) Popis pozice - zpracovávání mezd zaměstnanců společnosti …

Zadáno 14.02.2017
Chrudim
Plný úvazek

NÁKUPČÍ [s řidičským oprávněním sk.B](swayyex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: NÁKUPČÍ [s řidičským oprávněním sk.B](swayyun) Popis pozice - nákup surovin a materiálů od stávajících…

Zadáno 14.02.2017
Chrudim
Plný úvazek

Kuchař - Pardubice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je A. C. in s. r. o. - Restaurace TENIS KLUB. Jedná se o stylovou restauraci, kde se snoubí gastronomická kvalita s…

Zadáno 10.02.2017
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim