Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Oblastní manažer prodeje (Area sales manager)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze s aktivitami v celé České republice. Náplň práce: • Zodpovědnost za obchodní…

Zadáno 30.08.2016
Chrudim
Plný úvazek

IT Specialist – Analyst / Developer / Support

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní finanční společnost PROFI CREDIT Czech a.s. a hledá do svého týmu IT Specialisty. Práci, na jakou se…

Zadáno 30.08.2016
Chrudim
Plný úvazek

přivýdělek - poradce/konzultant - doplňky stravy(celá ČR)

Práci je možné vést i částečně z domova s využitím PC.Vedlejší činnost cca 3 hod. denně, příjem 10-12 tis./měs. Hlavní činnost cca 8 hod. denně, příjem od 25 tis./měs. pracovní náplň : organizace…

Zadáno 29.08.2016
Chrudim

Medicínský reprezentant

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze. Náplň práce: Uchazeč bude pracovat ve vybraném regionu. Zodpovědnost za…

Zadáno 29.08.2016
Chrudim
Plný úvazek

Konzultant / konzultantka ERP informačního systému RIS pro oblast účetnictví

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Saul IS spol. s.r.o., moderní flexibilní dynamická společnost, jejímž prvořadým zájmem je poskytování profesionálních IT služeb…

Zadáno 25.08.2016
Chrudim
Plný úvazek

Recepční hotelu, front office s NJ

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Harmony Club Hotely, a.s. provozující 4* hotel ve Špindlerově Mlýně s kapacitou cca 200 hostů, celoroční provoz,…

Zadáno 25.08.2016
Chrudim
Plný úvazek

Asistent pro pracoviště v Pardubicích

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Pojišťovací makléřství INPOL a.s., velká a stabilní firma zabývající se pojišťovacími službami v oblasti průmyslových a…

Zadáno 25.08.2016
Chrudim
Plný úvazek

Technik pro zavádění a správu norem ISO a příručky kvality, interní auditor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. leží v krásném prostředí v nejzápadnějším cípu České republiky, nedaleko hranice se SRN. Vyrábí a dodává…

Zadáno 24.08.2016
Chrudim
Plný úvazek

Personální a mzdový referent

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost CZ LOKO, a.s., patřící k nejvýznamnějším podnikům středoevropského železničního strojírenství. Náplň práce: -…

Zadáno 24.08.2016
Chrudim
Plný úvazek

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ LOGISTIKY [Náchodsko](swawcex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ LOGISTIKY [Náchodsko](swawcun) Popis pozice - Řízení logistických projektů …

Zadáno 24.08.2016
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim