Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

NÁSTROJAŘ [nástup možný ihned](swaxyex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: NÁSTROJAŘ [nástup možný ihned](swaxyun) Popis pozice - kompletace forem, nástrojařské práce - montáž,…

Zadáno 02.12.2016
Chrudim
Práce na plný úvazek

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR [junior](swaxzex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR [junior](swaxzun) Popis pozice - koordinace a vedení výrobních projektů -…

Zadáno 02.12.2016
Chrudim
Plný úvazek

Mistr (lisovna kovů)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je FOREZ je předním dodavatelem automobilového průmyslu v České republice. Dodává plastové a kovové díly pro…

Zadáno 01.12.2016
Chrudim
Plný úvazek

Kontrolor sériové výroby (lisovna plastů)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je FOREZ je předním dodavatelem automobilového průmyslu v České republice. Dodává plastové a kovové díly pro…

Zadáno 01.12.2016
Chrudim
Plný úvazek

Projektant/konstruktér elektro

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VMK-CZ s.r.o., která sídlí v Ústí nad Orlicí, pohybuje se v oboru průmyslové automatizace od roku 1999. Za…

Zadáno 01.12.2016
Chrudim
Plný úvazek

Skladník/skladnice – Sázava

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je FOREZ je předním dodavatelem automobilového průmyslu v České republice. Dodává plastové a kovové díly pro…

Zadáno 01.12.2016
Chrudim
Plný úvazek

Supply Chain asistent/ka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Chicony Electronics CEZ s.r.o., Přelouč - nadnárodní společnost zabývající se výrobou klávesnic, která provozuje…

Zadáno 08.11.2016
Chrudim
Plný úvazek

Call Center Operátor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní finanční společnost PROFI CREDIT Czech a.s. Náplň práce: • Na začátku spolupráce Ti vše potřebné vysvětlíme a…

Zadáno 28.11.2016
Chrudim
Plný úvazek

Manažer Call Centra pro vymáhání pohledávek

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní finanční společnost PROFI CREDIT Czech a.s. Náplň práce: • zodpovědnost za kompletní vymáhání pohledávek…

Zadáno 28.11.2016
Chrudim
Plný úvazek

Manažer řízení projektu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní finanční společnost PROFI CREDIT Czech a.s. Náplň práce: • komplexní řízení obchodních projektů • příprava…

Zadáno 28.11.2016
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim