Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Ředitel / ředitelka technického oddělení

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOMIL s.r.o. – výrobce drogerie a kosmetiky, dynamicky se rozvíjející a úspěšná firma. Náplň práce: - zajištění…

Zadáno 24.05.2017
Chrudim
Plný úvazek

Konstruktér technické podpory

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SCHOTT CR, s.r.o. (závod Electronic Packaging Lanškroun) – významný výrobce v oblasti komponentů pro automobilový…

Zadáno 24.05.2017
Chrudim
Plný úvazek

Servisní technik – mechanik stavebních a zemědělských strojů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je JOCOB spol. s. r. o., zaběhnutá firma, která se zabývá odborným servisem stavebních a zemědělských strojů převážně JCB…

Zadáno 23.05.2017
Chrudim
Plný úvazek

Řidič vysokozdvižného vozíku – brigáda v Německu v Dingolfingu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma Develey Senf & Feinkost GmbH, dnes patří k předním výrobcům hořčice a pochutin. Staňte se i Vy součástí tohoto…

Zadáno 23.05.2017
Chrudim
Plný úvazek

RAKOUSKO, SBĚR OVOCE A ZELENINY

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 57.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 22.05.2017
Chrudim

VEDOUCÍ PROJEKTU [komunikativní znalost AJ](swbatex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ PROJEKTU [komunikativní znalost AJ](swbatun) Popis pozice - podpora všech výrobních aspektů…

Zadáno 18.05.2017
Chrudim
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro jednotlivé regiony po celé České republice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost specializující se na odřasování fasád a aplikaci unikátních fotoaktivních nátěrů. Náplň práce: …

Zadáno 17.05.2017
Chrudim
Plný úvazek

Svářeči CO2

Místo výkonu práce: - České Budějovice Náplň práce: - svařování pomocí CO2 Požadujeme: - vyučení v technickém oboru výhodou - čtení technické dokumentace - dobrý zdravotní stav - praxe…

Zadáno 17.05.2017
Chrudim
Plný úvazek

GLOBAL HR Specialist

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PROFI CREDIT Czech, a.s. Více informací na www.proficredit.cz. Náplň práce: Vybraný/a kandidát/ka: • komunikuje…

Zadáno 16.05.2017
Chrudim
Plný úvazek

Stavbyvedoucí - Svitavy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost EVT Stavby s.r.o. Více informací na www.evt.cz. Náplň práce: Kompletní vedení stavby od převzetí do…

Zadáno 16.05.2017
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim