Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

PROGRAMÁTOR [znalost programování PLC Siemens S7](swawwex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PROGRAMÁTOR [znalost programování PLC Siemens S7](swawwun) Popis pozice - zabezpečení chodu výrobního…

Zadáno 29.09.2016
Chrudim
Plný úvazek

ELEKTRIKÁŘ [výroba - automotive](swawvex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: ELEKTRIKÁŘ [výroba - automotive](swawvun) Popis pozice - zabezpečení chodu výrobního zařízení - lisy a…

Zadáno 29.09.2016
Chrudim
Plný úvazek

Přivýdělek s bylinkami, práce přes internet.

Práce z domova, stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Zaškolení je zcela zdarma a…

Zadáno 27.09.2016
Chrudim

Obchodní a technický zástupce pro oblast Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KLEENTEK, spol. s r. o. zabývající se obchodem a službami v oblasti péče o průmyslové oleje a hydraulické…

Zadáno 27.09.2016
Chrudim
Plný úvazek

Technik pro zavádění a správu norem ISO a příručky kvality, interní auditor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. leží v krásném prostředí v nejzápadnějším cípu České republiky, nedaleko hranice se SRN. Vyrábí a…

Zadáno 23.09.2016
Chrudim
Plný úvazek

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER [se znalostí AJ](swawtex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER [se znalostí AJ](swawtun) Popis pozice - Vedení, rozvoj a celková podpora…

Zadáno 22.09.2016
Chrudim
Plný úvazek

INŽENÝR KVALITY [Hradec Králové](swawpex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: INŽENÝR KVALITY [Hradec Králové](swawpun) Popis pozice - implementace nástrojů kvality - řešení…

Zadáno 22.09.2016
Chrudim
Plný úvazek

KALKULANT [komunikační dovednosti](swawsex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: KALKULANT [komunikační dovednosti](swawsun) Popis pozice - zpracování kalkulací na výrobky společnosti …

Zadáno 22.09.2016
Chrudim
Plný úvazek

VEDOUCÍ POBOČKY [automotive - Praha](swawrex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ POBOČKY [automotive - Praha](swawrun) Popis pozice - několika měsíčního školení mimo region -…

Zadáno 21.09.2016
Chrudim
Plný úvazek

Referent / referentka obchodního oddělení

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TOMIL s.r.o. – výrobce drogerie a kosmetiky, dynamicky se rozvíjející a úspěšná firma. Náplň práce: -…

Zadáno 20.09.2016
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim