Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Operátory výroby

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Chrudim
Plný úvazek

Kreativní grafik – senior

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je JIROUT REKLAMY s. r. o. Jsme jedna z největších reklamních agentur ve Východních Čechách. Ročně vypouštíme do světa…

Zadáno 27.07.2017
Chrudim
Plný úvazek

Skladníky s VZV

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Chrudim
Plný úvazek

Obráběč kovů

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Chrudim
Plný úvazek

Soustružník

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování…

Zadáno 26.07.2017
Chrudim
Plný úvazek

Svářeč

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Chrudim
Plný úvazek

Autolakýrník

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování…

Zadáno 26.07.2017
Chrudim
Plný úvazek

Autoelektrikář

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování…

Zadáno 26.07.2017
Chrudim
Plný úvazek

Obchodní zástupce – Zakázková výroba nábytku z masivu

Hledáme obchodního zástupce, který se nebojí aktivního vyhledávání příležitostí a akvizice nových klientů. Rychlá orientace na trhu a cit pro skvělý zákaznický servis by pro vás měly být…

Zadáno 25.07.2017
Chrudim
Práce na ŽL

Asistentka oddělení plánování výroby

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Chicony Electronics CEZ, s.r.o., nadnárodní společnost zabývající se výrobou klávesnic, která provozuje výrobní…

Zadáno 24.07.2017
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim