Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Chrudim

Obchodní zástupce – Předměřice nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Mlýny J. Voženílek, spol. s r. o., stabilní a stále se rozvíjející potravinářská společnost s více než stoletou…

Zadáno 21.09.2017
Chrudim
Plný úvazek

Pracovník / pracovnice call centra pro vymáhání pohledávek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PROFI CREDIT Czech, a.s. Více informací na www.proficredit.cz. Náplň práce: Na co se můžeš těšit: • vše důležité…

Zadáno 21.09.2017
Chrudim
Plný úvazek

Pracovník / pracovnička pohľadávkového call-centra so slovenčinou

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PROFI CREDIT Czech, a.s. Více informací na www.proficredit.cz. Náplň práce: Aké úlohy budú Tvojou každodennou…

Zadáno 21.09.2017
Chrudim
Plný úvazek

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Chrudim
Plný úvazek

Obchodní zástupce - technik pro Severovýchodní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SYSTEMOTRONIC, s.r.o. Nabízí již více než 25 let komplexní služby v oblasti bezpečnosti strojů a průmyslové…

Zadáno 19.09.2017
Chrudim
Plný úvazek

Úklid Alukov Orel Slatiňany

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: ALUKOV Orel Informace o pracovním…

Zadáno 13.09.2017
Chrudim
Částečný úvazek

Pasivní zákaznická linka VODAFONE

ŠANCE VE VODAFONE I BEZ PRAXE! Přidejte se do týmu největšího provozovatele call center v ČR - Comdata Czech a.s. Hledáme kolegy všech generací. Nabízíme jistotu pravidelného výdělku a naprosto…

Zadáno 07.09.2017
Chrudim
Práce na plný úvazek

Úklid Alukov Orel

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: ALUKOV Orel Informace o pracovním…

Zadáno 01.09.2017
Chrudim
Částečný úvazek

Farmaceutický asistent

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá firma s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 01.09.2017
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim