Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon: 950 119 111
Fax: 950 119 454
E-mail: posta@cr.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cr.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30
Úterý 08:00- 11:30
Středa 08:00- 11:30
Čtvrtek 08:00- 11:30
Pátek 08:00- 11:30


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 950 119 300 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 950 119 301 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 950 119 420 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 950 119 470 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 950 119 445 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 950 119 440 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 950 119 460 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 950 119 410 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 950 119 472 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 950 119 414 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 950 119 500 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 950 119 502 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 950 119 510 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 950 119 415 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710


Nabídka práce Chrudim

Servisní mechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAVON CZ s.r.o. - Prodává ruční, pneumatické i elektrické nářadí, technologie pro výrobu. Provozuje…

Zadáno 30.03.2017
Chrudim
Plný úvazek

Pracovník / -ce Call centra pro vymáhání pohledávek

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PROFI CREDIT Czech, a.s. Více informací na www.proficredit.cz. Náplň práce: Stále rostoucí Pohledávkové centrum nabízí…

Zadáno 29.03.2017
Chrudim
Plný úvazek

Ortopedický protetik / technik - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba…

Zadáno 29.03.2017
Chrudim
Plný úvazek

Farmaceutický asistent – vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 29.03.2017
Chrudim
Plný úvazek

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá hospodáře s vlastním autem v termínu 19.7.-5.8. 2017. Jestli chceš o prázdninách vydělat balík peněz, není tento inzerát nejspíš pro…

Zadáno 27.03.2017
Chrudim
Práce na částečný úvazek

Mistr stavební výroby

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Bursík Holding, a.s., stavební, projektová a inženýrská společnost s působností celé ČR. Náplň práce: Mistr…

Zadáno 24.03.2017
Chrudim
Plný úvazek

Prodavač / prodavačka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Nopek, a. s. je dlouholetým výrobcem pekařských a cukrářských výrobku, zároveň je i provozovatelem několika…

Zadáno 14.03.2017
Chrudim
Plný úvazek

Strážný - Orel

Hledáme šikovné zaměstnance ostrahy s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: ALUKOV Orel Informace o pracovním místě:…

Zadáno 22.03.2017
Chrudim
Částečný úvazek

SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY [služební cesty i mimo ČR](swazrex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY [služební cesty i mimo ČR](swazrun) Popis pozice - rozvoj dodavatelů s…

Zadáno 22.03.2017
Chrudim
Plný úvazek

Software Developer

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PROFI CREDIT Czech, a.s. Více informací na www.proficredit.cz. Náplň práce: Co všechno Tě čeká a na co se můžeš…

Zadáno 21.03.2017
Chrudim
Plný úvazek
Nabídka práce Chrudim