Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Obchodník/ice s nemovitostmi - Chomutov

Realitní společnost je součástí finanční skupiny České spořitelny. Zajišťujeme realitní služby pro developerské projekty i jednotlivce. Pomáhejte s námi plnit lidem sny o bydlení, buďte součástí…

Zadáno 24.02.2017
Chomutov
Práce na ŽL

Obchodní zástupce pro jednotlivé regiony po celé České republice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost specializující se na odřasování fasád a aplikaci unikátních fotoaktivních nátěrů s dlouhou životností. …

Zadáno 22.02.2017
Chomutov
Plný úvazek

VRÁTNÝ, KADAŇ- POUZE PRO ČID/ID!!

Náplň práce: -obsluha vrátnice a kontrolní pochůzková činnost -evidence vozidel -kontrola kamerového systému Požadujeme: -čistý TR -zkušenost na pozici vrátný není podmínkou Nabízíme: …

Zadáno 19.02.2017
Chomutov
Práce na plný úvazek

Automechanik pro nákladní vozy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING, a.s., Akciová společnost s více než 25 letou tradicí. Společnost je autorizovaným dealerem…

Zadáno 16.02.2017
Chomutov
Plný úvazek

Pracovník ostrahy CHOMUTOV-POUZE PRO ČID/ID!!!

Místo výkonu: *Chomutov Náplň práce: * kontrolní a pochůzková činnost * monitoring * detektivní činnost na prodejní ploše * ostraha obchodního domu Požadujeme: * min. věk 18 let *…

Zadáno 14.02.2017
Chomutov

VRÁTNÝ, KADAŇ- POUZE PRO ČID/ID!!

Náplň práce: -obsluha vrátnice a kontrolní pochůzková činnost -evidence vozidel -kontrola kamerového systému -denní/noční směny Požadujeme: -čistý TR -zkušenost na pozici vrátný není…

Zadáno 14.02.2017
Chomutov

MANAŽER REALIZACE ZAKÁZEK

Náplň práce: • realizace reklamních kampaní • vyhledávání (sub)dodavatelů se zaměřením na tisk, grafiku, copywritery • komunikace se zákazníky, dodavateli • poptávání, kalkulace zakázek •…

Zadáno 13.02.2017
Chomutov

Práce z domova, zdraví, bylinky.

Bylinky, podpora a prevence zdraví. Stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky a to už 16 let. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc…

Zadáno 08.02.2017
Chomutov

Domluvíte se polsky? Práce z domu, zdraví-bylinky.

Příležitost pracovat z domova s využitím PC. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně, a chuť učit…

Zadáno 08.02.2017
Chomutov

Obchodní zástupce pro severní Čechy - vysoké výdělky + benefity

Je obchod Vaším koníčkem a chcete se mu věnovat naplno? Zaměřujete se na výsledky? Hledáte výzvy? Můžete se podělit o dosažené úspěchy z předchozích působišť? Pokud ano, možná hledáme právě Vás! …

Zadáno 08.02.2017
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov