Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Řidič na cisternovou přepravu asfaltu

Řidič na cisternovou přepravu asfaltu, nutná ADR třídy 3,9. Možnost zajištění školení s nástupem ihned. Plat cca 48.000 - 52.000,-Kč.

Zadáno 16.04.2018
Chomutov

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 15.04.2018
Chomutov

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO B2B

Náplň práce: • Vyhledávání obchodních příležitostí v B2B • Zjišťování potřeb zákazníka • Telefonní hovory • Realizace obchodních schůzek, uzavírání obchodu • Spolupráce s projektovými manažery …

Zadáno 12.04.2018
Chomutov

Brigáda na letním táboře

Letní dětský tábor na okraji CHKO Železné hory (Chrudimsko) hledá pomocného kuchaře, oddílové vedoucí a správce (údržbáře), kteří dokážou pobavit děti i dospělé, a to v termínech 30.6.-14.7. nebo 14.…

Zadáno 10.04.2018
Chomutov

úklid Chomutov

uklízeč/ka Chomutov Uklízeč/ka. Chomutov. Hledáme spolehlivé kolegy, požadujeme alespoň základní vzdělání, vhodné pro OZP, možno jako DPP, DPČ. Náplní práce je úklid nádražních budov, nástup ihned

Zadáno 10.04.2018
Chomutov

Operátor pro novou výrobní halu

Otevřeli jsme novou výrobní halu a přinášíme Vám pracovní příležitost při rozjezdu nových projektů. Buďte součástí ihned od začátku! Co Vás čeká? Obsluha strojů a zařízení, zpracování pryžových…

Zadáno 09.04.2018
Chomutov
Plný úvazek

Konzultant ERP

Náplň páce: • Odpovědnost za chod ERP (ESO9), koordinace a provádění všech potřebných opatření k bezchybné funkci ERP • Provoz SQL Serverů, • Konfigurace a testování na základě technických…

Zadáno 06.04.2018
Chomutov

RAKOUSKO, PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ, VÝSADBA / SBĚR OVOCE A ZELENINY, I S UBYTOVÁNÍM

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 52.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 29.03.2018
Chomutov

bezplatné reklamy na pôžičku

bezplatné reklamy na pôžičku Dobrý deň, pani, pane Hľadáte legitímnu pôžičku? Boli ste odmietnutá vašou bankou? Potrebujete pôžičku na vytvorenie svojho podnikania na splatenie dlhov a účtov? …

Zadáno 29.03.2018
Chomutov
Práce na částečný úvazek

Skladník / řidič VZV - Žatec

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost M. Preymesser logistika, spol. s r.o. přijme zaměstnance na pozici skladník/řidič VZV pro naši pobočku v Žatci -…

Zadáno 26.03.2018
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov