Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Operátory výroby

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Skladník / řidič VZV

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je M. Preymesser logistika, spol. s r. o. Přijme zaměstnance na pozici skladník/řidič VZV pro naši pobočku v Žatci –…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Samostatný konstruktér

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LASVIT s.r.o., výrobce jedinečných skleněných dílů, včetně osvětlovacích instalací na míru, skleněných uměleckých děl…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Skladníky s VZV

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Obráběč kovů

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Soustružník

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Svářeč

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování ocelových…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Autolakýrník

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Autoelektrikář

Hledáme pracovníky na pozice do strojírenství: Pracovni pozice: -svářeč -obráběč kovů -soustružník -frézař -operátory výroby - autoelektrikář - autolakýrník -skladníky s VZV -svařování…

Zadáno 26.07.2017
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce – Zakázková výroba nábytku z masivu

Hledáme obchodního zástupce, který se nebojí aktivního vyhledávání příležitostí a akvizice nových klientů. Rychlá orientace na trhu a cit pro skvělý zákaznický servis by pro vás měly být…

Zadáno 25.07.2017
Chomutov
Práce na ŽL
Nabídka práce Chomutov