Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Technolog provozu

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Constellium Extrusions Děčín s.r.o. Bližší informace získáte na www.constellium.cz Náplň práce: Udržování a…

Zadáno 27.07.2016
Chomutov
Plný úvazek

Koordinátor údržby

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Constellium Extrusions Děčín s.r.o. Bližší informace získáte na www.constellium.cz Náplň práce: - řízení a…

Zadáno 27.07.2016
Chomutov

MANAŽER REALIZACE ZAKÁZEK

Jako Manažer realizace zakázek se budete starat o ekonomickou a organizační stránku reklamních kampaní. Budete zajišťovat kompletní finanční plánování a připravovat rozpočet. Pro zdárnou realizaci…

Zadáno 26.07.2016
Chomutov

PROGRAMÁTOR JUNIOR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce: • Samostatná práce na menších projektech • Analýza • Kódování • Testování, účast na implementaci • Spolupráce se senior programátorem na větších projektech • Učení Požadujeme: …

Zadáno 25.07.2016
Chomutov

PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjun) Popis pozice - řízení produktového portfolia - odpovědnost za…

Zadáno 22.06.2016
Chomutov
Plný úvazek

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - OBJ274

Pracovní náplň - spolupráce s novými i stávajícími zákazníky k rozvoji nových projektů - zajištění efektivního fungování oddělení engineeringu - projednávání a řešení požadavků budoucích i…

Zadáno 17.06.2016
Chomutov
Plný úvazek

NÁKUPČÍ – OBJ306

Pracovní náplň - koordinace nákupu přímého a nepřímého materiálu na základě výrobního plánu - administrativa spojená s objednávkami (kontrola správnosti dat, odeslání, plnění, archivace) -…

Zadáno 17.06.2016
Chomutov
Plný úvazek

KONSTRUKTÉR – OBJ303

Pracovní náplň - konstrukce vzduchotechnických zařízení - optimalizace konstrukčních řešení - práce ve 3D CAD - vyhotovení výkresové dokumentace Požadujeme - VŠ/SŠ strojní - aktivita, vlastní…

Zadáno 17.06.2016
Chomutov
Plný úvazek

SOFTWARE IMPLEMENTÁTOR

Upřednostňujeme: min. SŠ vzdělání nejlépe technického směru Pokročilá práce s PC a přehled v oboru IT Prezentační a komunikační dovednosti Analytické a obchodní myšlení Týmového ducha Řidičský…

Zadáno 17.06.2016
Chomutov

Hosteska - promotér

Hledáme nové komunikativní a spolehlivé spolupracovníky pro naši pobočku. Náplní práce je účast na promo akcích ve velkých nákupních centrech, podávání informací o produktech (kosmetika), prodej,…

Zadáno 15.06.2016
Chomutov
Nabídka práce Chomutov