Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Finanční specialista

Raiffeisen stavební spořitelna hledá pro stávající i potenciální klientelu nové komunikativní a cílevědomé osobnosti, které chtějí rozjet svou kariéru ve financích. Pomůžeme vám vyrůst! Nabízíme: •…

Zadáno 24.05.2016
Chomutov

Výdělek 12.500 kč / jednorázově bez práce

Znáte ve svém okolí jednoho nebo více lidí co řeší půjčku nebo již nějakou mají? Doporučte ho do Raiffeisen stavební spořitelny a získejte finanční odměnu. Provize pro Vás se odvíjí od velikosti…

Zadáno 24.05.2016
Chomutov

Výdělek 12.500 kč / jednorázově bez práce

Znáte ve svém okolí jednoho nebo více lidí co řeší půjčku nebo již nějakou mají? Doporučte ho do Raiffeisen stavební spořitelny a získejte finanční odměnu. Provize pro Vás se odvíjí od velikosti…

Zadáno 24.05.2016
Chomutov

Hledáme prodejce pro úspěšný projekt! - ENERGIE

Požadujeme - Garantovaná mzda 100Kč/hod. + bonusy za plnění výkonnostních cílů (pokud budete úspěšní, reálně si u nás vyděláte průměrně 130 Kč/hod (cca 22 880Kč/měsíc) - Slíbené peníze vždy včas na…

Zadáno 24.05.2016
Chomutov

Manažer klíčových klientů - pojištění motorových vozidel

Popis pozice Rozvoj vztahů s klíčovými klienty v segmentu trhu PMV (autobazary, autodealeři) Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci segmentu trhu PMV Obchodní spolupráce s krajským…

Zadáno 24.05.2016
Chomutov

Osobní bankéř

Popis pozice Poskytuje servis a poradenství na základě potřeb klientů a produktového portfolia Osobně i telefonicky nabízí produkty a služby MONETA Money Bank Stará se o dokumentaci (tj.…

Zadáno 24.05.2016
Chomutov

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Popis pozice Společnost Tarifomat, s.r.o. je první nezávislý srovnávač mobilních tarifů na českém trhu, kde působí již od roku 2012. Díky prozákaznickému přístupu a portfoliu výhodných nabídek jsme…

Zadáno 24.05.2016
Chomutov

KAŽDÝ MĚSÍC 30.000 KČ? Telefonní specialista - i bez praxe

Popis pozice Jsme callcentrum se zaměřením na rozvoj prodejních a komunikačních dovedností každého zaměstnance. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru patříme mezi nejlepší profesionály a Vy máte…

Zadáno 24.05.2016
Chomutov

C# PROGRAMÁTOR

Náplň práce: práce na středních a velkých projektech podíl na vývoji funkcionalit a modulů naší aplikace analýza, architektura, testování Upřednostňujeme: znalost objektově orientovaného…

Zadáno 23.05.2016
Chomutov

Přivýdělek s bylinkami.Práce přes internet.

Práce z domova, stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Zaškolení je zcela zdarma a…

Zadáno 22.05.2016
Chomutov
Nabídka práce Chomutov