Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Přivýdělek s bylinkami, práce přes internet.

Práce z domova, stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Zaškolení je zcela zdarma a…

Zadáno 27.09.2016
Chomutov

Obchodní a technický zástupce pro oblast Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KLEENTEK, spol. s r. o. zabývající se obchodem a službami v oblasti péče o průmyslové oleje a hydraulické…

Zadáno 27.09.2016
Chomutov
Plný úvazek

Farmaceutický asistenta / asistentka - Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost International Pharmaceutical Corporation, a.s. Síť lékáren IPC provozuje lékárny po celé ČR již od roku 1993. Více…

Zadáno 26.09.2016
Chomutov
Plný úvazek

Lékárník / lékárnice - Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost International Pharmaceutical Corporation, a.s. Síť lékáren IPC provozuje lékárny po celé ČR již od roku 1993. Více…

Zadáno 26.09.2016
Chomutov
Plný úvazek

Prodavač/ka

Naše společnost provozuje stánky ve velkých obchodních centrech po celé ČR. Realizujeme reklamu novým drobným výrobkům z oblasti tělové kosmetiky a vonných esencí českých značek, při jejich zavádění…

Zadáno 23.09.2016
Chomutov
Plný úvazek

Technik pro zavádění a správu norem ISO a příručky kvality, interní auditor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. leží v krásném prostředí v nejzápadnějším cípu České republiky, nedaleko hranice se SRN. Vyrábí a…

Zadáno 23.09.2016
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro příhraniční části Německa – Sasko, Durynsko, Braniborsko

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je česká výrobní společnost Timo s.r.o. – prodejce spodního prádla a plavek. Podrobnější informace o společnosti naleznete na…

Zadáno 22.09.2016
Chomutov
Plný úvazek

Hosteska/promoter

Jste komunikativní, pracovitý/á a rád/a se učíte novým věcem? Potom hledáme právě Vás. Chomutovská marketingová a reklamní agentura hledá nové asistent/ky prodeje do svého týmu. Zabýváme se…

Zadáno 21.09.2016
Chomutov
Práce na plný úvazek

Asistent/ka prodeje

Mezinárodní reklamní agentura se sídlem v Chomutově hledá vhodné zájemce na pozici asistent/ka prodeje. Pořádáme reklamní kampaně za účelem propagace drogistických výrobků od různých společností. …

Zadáno 20.09.2016
Chomutov
Plný úvazek

Obchodní konzultant

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AVALUKA s.r.o. Hledáte-li zaměstnání a jistotu stabilní a perspektivní práce v rostoucí, prestižní společnosti,…

Zadáno 19.09.2016
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov