Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Masér/ka OZP – Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Tecum s.r.o., přední poskytovatel masérských (a dalších benefitních) služeb v ČR se zaměřením na firemní…

Zadáno 02.12.2016
Chomutov
Částečný úvazek

KREATIVNÍ GRAFIK

Náplň práce: Obalový design Grafické návrhy log, corporate identity Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů Návrhy stojanů a dalších prvků Store designu Upřednostňujeme: Ovládání…

Zadáno 30.11.2016
Chomutov

Přivýdělek s bylinkami.

Bylinky=zdraví=přivýdělek - práce s využitím PC. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Zaškolení je zcela zdarma a online. Pracujeme ze všech míst České republiky, Slovenska a…

Zadáno 29.11.2016
Chomutov

Projektant měření a regulace, elektro NN, případně VN

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MARTIA a.s., zabývající se měřením, regulací a elektro. Náplň práce: Projektování měření a regulace a elektro,…

Zadáno 29.11.2016
Chomutov
Plný úvazek

Všeobecná účetní

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MARTIA a.s., zabývající se měřením, regulací a elektro. Náplň práce: Kontrola náležitostí účetních dokladů a…

Zadáno 29.11.2016
Chomutov
Plný úvazek

Programátor PLC (B&R)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ps-ECO spol. s r.o., rakousko-česká společnost se sídlem v Kaplici se zaměřením na výrobu strojů pro extrudování…

Zadáno 25.11.2016
Chomutov
Plný úvazek

SPECIALISTA VELKOPLOŠNÉHO TISKU

Náplň práce: • příprava tiskových dat • obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk • tisk zakázek • řezání na deskovém a rolovém plotru • manipulace s materiálem •…

Zadáno 24.11.2016
Chomutov

Ekonom - hlavní účetní

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KWL,s.r.o. - je na trhu práce více než 20 let a zabývá se především výrobou kabelových svazků. Náplň…

Zadáno 22.11.2016
Chomutov
Plný úvazek

NORSKO, práce na ropných plošinách, cca. 160 000 Kč / měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 21.11.2016
Chomutov

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, i bez znalosti němčiny a s UBYTOVÁNÍM

Výroba, zemědělství, potravinářství, masokombináty, ( sklady / baliči, manipulační práce a řidiči VZV atd.), atd. ... NĚMECKO je motorem evropského hospodářství ! Lze vydělat až čtyřnásobek běžného…

Zadáno 17.11.2016
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov