Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Konzultant / konzultantka ERP informačního systému RIS pro oblast účetnictví

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Saul IS spol. s.r.o., moderní flexibilní dynamická společnost, jejímž prvořadým zájmem je poskytování profesionálních IT služeb…

Zadáno 25.08.2016
Chomutov
Plný úvazek

Technik pro zavádění a správu norem ISO a příručky kvality, interní auditor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. leží v krásném prostředí v nejzápadnějším cípu České republiky, nedaleko hranice se SRN. Vyrábí a dodává…

Zadáno 24.08.2016
Chomutov
Plný úvazek

Asistentka managerky

Chomutovská marketingová a reklamní agentura hledá nové asistent/ky manažerky do svého týmu. Zabýváme se propagací a reklamou drobných českých výrobků/kosmetiky/parfémů a pobočky máme po celé České…

Zadáno 23.08.2016
Chomutov

Obchodník / specialista financování SME

Profil společnosti: UNILEASING a.s. působí v oblasti finančního leasingu, úvěrů a souvisejících finančních produktů a služeb od roku 1991. Ve svém portfoliu má zastoupeny všechny druhy dopravních a…

Zadáno 22.08.2016
Chomutov
Plný úvazek

TISKAŘ VELKOPLOŠNÉHO DIGITÁLNÍHO TISKU

Náplň práce: • příprava tiskových dat • obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk • tisk zakázek • řezání na deskovém a rolovém plotru • manipulace s materiálem •…

Zadáno 22.08.2016
Chomutov

Mechanik pro servis stavebních strojů JCB

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TERRAMET, spol. s r.o., zabývající se prodejem a servisem stavebních strojů JCB. Více informací naleznete…

Zadáno 19.08.2016
Chomutov
Plný úvazek

Provozní mechanik MaR – práce na směny

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MARTIA a.s., zabývající se měřením, regulací a elektro. Náplň práce: Údržba zařízení měření a regulace v…

Zadáno 18.08.2016
Chomutov
Plný úvazek

Skladník / Řidič VZV

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost M.Preymesser logistika, spol. s r.o., pobočka v Žatci – průmyslová zóna Triangle. Náplň práce: - práce se skenery …

Zadáno 18.08.2016
Chomutov
Plný úvazek

Podnikání z domova, zdraví-bylinky.

Nový způsob práce přes net. Oblast prevence zdraví, bylinky. Nabízím příležitost pracovat z domova s využitím PC, volná pracovní doba, vše podloženo smlouvou, žádné závazky a rizika, velmi dobré…

Zadáno 18.08.2016
Chomutov

Metodik laboratoří a zkušeben

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Constellium Extrusions Děčín s.r.o. Bližší informace získáte na www.constellium.cz Náplň práce: Metalografická…

Zadáno 16.08.2016
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov