Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Strojvedoucí elektrických lokomotiv

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Coal Services, společnost poskytující servis těžební společnosti a ostatním dceřiným společnostem. Společnost vyhlašuje VÝBĚROVÉ…

Zadáno 19.01.2017
Chomutov

NORSKO, práce na ropných plošinách, cca. 160 000 Kč / měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 19.01.2017
Chomutov
Plný úvazek

VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER – (vlastní obchodní zastoupení) - OBJ442

Požadujeme: - zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, ideálně přímo ze zprostředkování zaměstnání - zkušenosti s řízením týmu pracovníků - schopnost vybudovat tým kvalitních spolupracovníků -…

Zadáno 18.01.2017
Chomutov
Práce na ŽL

Řidič kamionové dopravy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je BOHEMIASPED s.r.o. – dopravní společnost. Náplň práce: Práce řidiče kamionu, pondělí – pátek (CZ, Německo) …

Zadáno 18.01.2017
Chomutov
Plný úvazek

GRAFIK - KONSTRUKTÉR POS

Náplň práce: Vývoj a navrhování obalů, POS a POP materiálů pro náročné klienty Zpracování grafických návrhů POS a POP Příprava a kontrola grafických podkladů Zpracování funkčních vzorků …

Zadáno 18.01.2017
Chomutov

DTP GRAFIK

Náplň práce: Předtisková příprava Kontrola správnosti dat Úprava grafických návrhů dle požadavků klienta Sazba letáků a katalogů, POS a dalších tiskových materiálů Komunikace s produkčním oddělením,…

Zadáno 13.01.2017
Chomutov

Masér/ka OZP – Ústí nad Labem

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Tecum s.r.o., přední poskytovatel masérských (a dalších benefitních) služeb v ČR se zaměřením na firemní…

Zadáno 11.01.2017
Chomutov
Práce na částečný úvazek

OBCHODNÍ MANAŽER [nástup dohodou](swaykex)

Pro našeho klienta, úspěšnou obchodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER SE ZNALOSTÍ NJ [nástup dohodou](swaykun) Popis pozice - udržování vztahů s obchodními…

Zadáno 09.01.2017
Chomutov
Plný úvazek

OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR A SR [se znalostí AJ](swayjex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR A SR [se znalostí AJ](swayjun) Popis pozice - komplexní prodejní a poprodejní…

Zadáno 06.01.2017
Chomutov
Plný úvazek

Samostatná/ý účetní

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. - ryze česká společnost, 19 let v oboru mezinárodního zasilatelství, logistiky a…

Zadáno 05.01.2017
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov