Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Ortopedický protetik / technik - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba…

Zadáno 29.03.2017
Chomutov
Plný úvazek

Pracovník ostrahy CHOMUTOV-vhodné i pro ČID/ID!!!

Místo výkonu: *Chomutov Náplň práce: * kontrolní a pochůzková činnost * monitoring * detektivní činnost na prodejní ploše * ostraha obchodního domu Požadujeme: * min. věk 18 let *…

Zadáno 29.03.2017
Chomutov

Farmaceutický asistent – vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 29.03.2017
Chomutov
Plný úvazek

Úklid - Chomutov

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: FÚ Chomutov Informace o pracovním…

Zadáno 24.03.2017
Chomutov
Částečný úvazek

Administrativní pracovnice - Fakturantka

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Ulimex, spol. s. r. o. se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 24.03.2017
Chomutov
Plný úvazek

Strážný - CHomutov

Hledáme šikovné zaměstnance ostrahy s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: NEMOCNICE CHomutov Informace o pracovním…

Zadáno 23.03.2017
Chomutov
Částečný úvazek

Práce v Německu - elektrikář (Chemnitz)

Náplň práce: - montáž a zapojení skříňových rozvaděčů - práce podle elektro a technických schémat zkouška základních funkcí a uvedení do provozu Požadujeme: - SŠ/ SOU vzdělání v oboru…

Zadáno 22.03.2017
Chomutov
Plný úvazek

LAKÝRNÍK - DOBRÉ PLATOVÉ PODMÍNKY

Hledáme pro výrobní závod v Kadani šikovné lakýrníky pro dlouhodobou spolupráci. Lakování kovových dílů, práce na HPP, hrazené ubytování, mzda 120,- Kč/hod v čistém + benefity. Praxe v oboru je…

Zadáno 21.03.2017
Chomutov
Práce na plný úvazek

BRIGÁDY V NORSKU, výdělky až 85.000,- Kč /měs. I bez znalosti cizí řeči !

Na území Norska se můžete zdržovat po dobu tří měsíců* bez nutnosti žádat o povolení k pobytu. Jestliže se nahlásíte jako žadatel o práci na pracovním úřadě (NAV), můžete se zdržovat v Norsku po dobu…

Zadáno 20.03.2017
Chomutov

Pracovník ostrahy CHOMUTOV-vhodní i pro ČID/ID!!!

Místo výkonu: *Chomutov Náplň práce: * kontrolní a pochůzková činnost * monitoring * detektivní činnost na prodejní ploše * ostraha obchodního domu Požadujeme: * min. věk 18 let *…

Zadáno 19.03.2017
Chomutov
Nabídka práce Chomutov