Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Řidič vysokozdvižného vozíku – brigáda v Německu v Dingolfingu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma Develey Senf & Feinkost GmbH, dnes patří k předním výrobcům hořčice a pochutin. Staňte se i Vy součástí tohoto…

Zadáno 23.05.2017
Chomutov
Plný úvazek

RAKOUSKO, SBĚR OVOCE A ZELENINY

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 57.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 22.05.2017
Chomutov

Svářeči CO2

Místo výkonu práce: - České Budějovice Náplň práce: - svařování pomocí CO2 Požadujeme: - vyučení v technickém oboru výhodou - čtení technické dokumentace - dobrý zdravotní stav - praxe…

Zadáno 17.05.2017
Chomutov
Plný úvazek

Finanční ředitelka / finanční ředitel

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost EKOSTAVBY Louny s.r.o., založená v roce 1990, působící především v oblasti dopravních, inženýrských a…

Zadáno 16.05.2017
Chomutov
Plný úvazek

Obchodně - administrativní pracovník střediska Most

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r.o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií. …

Zadáno 16.05.2017
Chomutov
Plný úvazek

PŘÍPRAVÁŘ GRAFICKÝCH DAT

Náplň práce: Příprava grafických dat pro výrobu Kontrola správnosti dat Úprava grafických návrhů dle požadavků klienta Sazba letáků a katalogů, POS a dalších tiskových materiálů Tisk …

Zadáno 15.05.2017
Chomutov

Projektant TZB strojní

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ELTE, s.r.o., zabývající se výrobou, montáží, opravou, rekonstrukcí, revizí a zkouškou vyhrazených tlakových a…

Zadáno 15.05.2017
Chomutov
Plný úvazek

Práce v oblasti alternativní medicíny, bylinky.

Bylinky, podpora a prevence zdraví. Stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky a to už 16 let. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc…

Zadáno 11.05.2017
Chomutov

Práce pro INVALIDNÍ DŮCHODCE v CHOMUTOVĚ do OC

Hledáme pracovníky na pozice: - pracovník rampy - detektiv - vrátný Požadujeme: Čistý trestní rejstřík Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - motivační mzda - možnost volby směn - možnost…

Zadáno 11.05.2017
Chomutov

Provozní elektrikář

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Coal Services a.s., člen velké energetické skupiny Czech Coal. Náplň práce: • práce na rozvodnách •…

Zadáno 11.05.2017
Chomutov
Plný úvazek
Nabídka práce Chomutov