Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon: 950 118 111
Fax: 950 118 302
E-mail: chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@cv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce Ing. PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová 950 118 328 Hana.Kloudova@cv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý
chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710


Nabídka práce Chomutov

Obchodní zástupce pro severozápadní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je REMA TIP TOP INCO-CZ spol. s r.o., obchodně servisní společnost se sídlem v Brně s celorepublikovou působností, se…

Zadáno 22.01.2018
Chomutov
Plný úvazek

KREATIVNÍ GRAFIK

Náplň práce: • Obalový design • Návrhy In-store designu (výstavní stánky, POS, POP, redesign prodejen) • Grafické návrhy log, corporate identity • Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů …

Zadáno 15.01.2018
Chomutov

Obchodní manažer / manažerka - INTERPAP Office, s.r.o.

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je velkoobchod kancelářských a školních potřeb INTERPAP Office, s.r.o. Náplň práce: • hlavní náplní práce je servis…

Zadáno 15.01.2018
Chomutov
Plný úvazek

Specialista ekologie a energetik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Požadujeme: • vzdělání minimálně SŠ se zaměřením na ekologii • praxe na…

Zadáno 11.01.2018
Chomutov
Plný úvazek

Číšník / servírka - Ústí nad Labem - Klíše

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je mexická restaurace REPLAY TO EL PASO, Ústí nad Labem - Klíše Požadujeme: • min. SOU vzdělání s praxí • poctivost …

Zadáno 10.01.2018
Chomutov
Plný úvazek

Odborný referent – obchodník – pobočka Pardubice nebo Děčín

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pojišťovna VZP, a. s. Náplň práce: • sjednávání pojistných smluv • poskytování informací a poradenská činnost…

Zadáno 09.01.2018
Chomutov
Plný úvazek

NEZAPOMENUTELNÁ DOBRODRUŽSTVÍ A FANTASTICKÉ VÝDĚLKY NA VÝLETNÍCH LODÍCH

MŮŽETE BÝT ČLENEM LODNÍ POSÁDKY VÝLETNÍ LODI… …S platem cca. 4.000, - $ / měs. = cca. 3.350, - € / měs.= cca. 90 000,- Kč/ měs. (statistický průměr, orientačně): VÝLETNÍ LODĚ pod vlajkami USA,…

Zadáno 09.01.2018
Chomutov

GARANTOVANÉ VÝDĚLKY STAVBAŘŮ V NORSKU 31.000,- NOK/měs. = cca. 100.000,-Kč/měs. netto

Jednou ze zemí, které čeští stavbaři s oblibou vyhledávají kvůli nadprůměrným finančním a sociálním podmínkám, patří i Norsko. Garantované výdělky stavbařů 31.000,- NOK/měs. = 3.650,-eur = cca. 100.…

Zadáno 08.01.2018
Chomutov

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 08.01.2018
Chomutov

BRIGÁDY V NORSKU, I BEZ ZNALOSTI CIZÍ RÉČI A S UBYTOVÁNÍM

VÝDĚLKY cca. 26..000,- NOK/měs. = cca. 85.000,-Kč/měs netto.: Na území Norska se můžete zdržovat po dobu tří měsíců* bez nutnosti žádat o povolení k pobytu. Jestliže se nahlásite jako žadatel o…

Zadáno 08.01.2018
Chomutov
Nabídka práce Chomutov