Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Přivýdělek s bylinkami, práce přes internet.

Práce z domova, stačí jen počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky. Přivýdělek i 2000 týdně, po zapracování mnohem víc. Zaškolení je zcela zdarma a…

Zadáno 27.09.2016
Břeclav

Obchodní a technický zástupce pro oblast Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KLEENTEK, spol. s r. o. zabývající se obchodem a službami v oblasti péče o průmyslové oleje a hydraulické…

Zadáno 27.09.2016
Břeclav
Plný úvazek

Back Office Specialist - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je B&R je významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jsme jedna z největších a nejúspěšnějších…

Zadáno 26.09.2016
Břeclav
Plný úvazek

Technik pro zavádění a správu norem ISO a příručky kvality, interní auditor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. leží v krásném prostředí v nejzápadnějším cípu České republiky, nedaleko hranice se SRN. Vyrábí a…

Zadáno 23.09.2016
Břeclav
Plný úvazek

Programátor C#.NET

Profil společnosti: Hledáte-li zaměstnání a jistotu stabilní a perspektivní práce v rostoucí, prestižní společnosti, která je na trhu více než 20 let. Spolupracujte s námi a realizujte se při práci…

Zadáno 22.09.2016
Břeclav

Servisní technik – montážní pracovník - automatizace

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECHNOPARK CZ s.r.o., česká firma s 20-ti letou tradicí, zabývající se velkoobchodním prodejem automatizační techniky…

Zadáno 19.09.2016
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní konzultant

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AVALUKA s.r.o. Hledáte-li zaměstnání a jistotu stabilní a perspektivní práce v rostoucí, prestižní společnosti,…

Zadáno 19.09.2016
Břeclav
Plný úvazek

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE [gumárenství](swawmex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE [gumárenství](swawmun) Popis pozice - vyhledávání nových…

Zadáno 15.09.2016
Břeclav
Plný úvazek

Vývojář HW systémů

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se vývojem a výrobou elektronických zařízení a systémů zejména v oblasti veřejné přepravy osob (vozidlové…

Zadáno 13.09.2016
Břeclav
Plný úvazek

Elektromontér – servisní technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AS Parking s.r.o. přední dodavatel parkovacích a vstupních systémů. Více informací naleznete na našich stránkách www…

Zadáno 05.09.2016
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav