Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Referent obchodního oddělení - výrobní firma

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Česká firma s více než dvacetiletou…

Zadáno 23.01.2018
Břeclav
Plný úvazek

Servisní technik pro Brno nebo Prahu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je REMA TIP TOP INCO-CZ spol. s r.o., obchodně servisní společnost se sídlem v Brně s celorepublikovou působností, se…

Zadáno 22.01.2018
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní zástupce - jižní a severní Morava a východní Čechy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ORELIO COMPANY s.r.o. podnikající v oblasti zemědělství hledá do svého týmu nového kolegu na pozici…

Zadáno 22.01.2018
Břeclav
Práce na částečný úvazek

Montážní technik

Hledáte novou zkušenost v IT a lákají Vás nejnovější technologie? Pro společnost působící v oblasti telekomunikačních služeb hledáme nyní z důvodu posílení stávajícího týmu šikovného člověka,…

Zadáno 20.01.2018
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro laserové systémy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma BOTTLING PRINTING s.r.o. Náplň práce: • aktivní prodej • příprava obchodních nabídek • vedení…

Zadáno 18.01.2018
Břeclav
Plný úvazek

Servisní technik - Jihomoravský kraj

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma BOTTLING PRINTING s.r.o. Náplň práce: • záruční i pozáruční servis průmyslových potiskovacích…

Zadáno 18.01.2018
Břeclav
Plný úvazek

Projektant stavař

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová a inženýrská společnost INTERPLAN-CZ, s.r.o., rozšiřuje pracovní tým a vypisuje výběrové řízení na obsazení…

Zadáno 17.01.2018
Břeclav
Plný úvazek

Manažer kvality - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 1CSC a.s. – strojírenská firma zabývající se výrobou a zpracováním plechů a profilů. Náplň práce: •…

Zadáno 16.01.2018
Břeclav
Plný úvazek

Noční recepční - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNISTAV CONSTRUCTION a.s., která po své obchodní centrum IBC v srdci města Brna na ul. Příkop hledá nočního recepčního…

Zadáno 16.01.2018
Břeclav
Plný úvazek

Účetní - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 16.01.2018
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav