Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Strážní služba

Bezpečnostní služba přijme ženy a muže na objekt do Břeclavi. Praxe není nutná. Nabízíme až 18000 Kč/měs. Možnost i brigádně. Požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost. Bližší…

Zadáno 27.05.2016
Břeclav
Plný úvazek

Product manager - obchodník

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECHNOPARK CZ s.r.o., česká firma s 20-ti letou tradicí, zabývající se velkoobchodním prodejem automatizační techniky…

Zadáno 26.05.2016
Břeclav
Plný úvazek

Projektant interiéru - designer

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Kyzlink s.r.o. KYZLINK ARCHITECTS, kreativní společnost s dvacetiletou tradicí a přátelským kolektivem. Navrhuje…

Zadáno 25.05.2016
Břeclav
Plný úvazek

Finanční specialista

Raiffeisen stavební spořitelna hledá pro stávající i potenciální klientelu nové komunikativní a cílevědomé osobnosti, které chtějí rozjet svou kariéru ve financích. Pomůžeme vám vyrůst! Nabízíme: •…

Zadáno 24.05.2016
Břeclav

Výdělek 12.500 kč / jednorázově bez práce

Znáte ve svém okolí jednoho nebo více lidí co řeší půjčku nebo již nějakou mají? Doporučte ho do Raiffeisen stavební spořitelny a získejte finanční odměnu. Provize pro Vás se odvíjí od velikosti…

Zadáno 24.05.2016
Břeclav

Výdělek 12.500 kč / jednorázově bez práce

Znáte ve svém okolí jednoho nebo více lidí co řeší půjčku nebo již nějakou mají? Doporučte ho do Raiffeisen stavební spořitelny a získejte finanční odměnu. Provize pro Vás se odvíjí od velikosti…

Zadáno 24.05.2016
Břeclav

Hledáme prodejce pro úspěšný projekt! - ENERGIE

Požadujeme - Garantovaná mzda 100Kč/hod. + bonusy za plnění výkonnostních cílů (pokud budete úspěšní, reálně si u nás vyděláte průměrně 130 Kč/hod (cca 22 880Kč/měsíc) - Slíbené peníze vždy včas na…

Zadáno 24.05.2016
Břeclav

Manažer klíčových klientů - pojištění motorových vozidel

Popis pozice Rozvoj vztahů s klíčovými klienty v segmentu trhu PMV (autobazary, autodealeři) Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci segmentu trhu PMV Obchodní spolupráce s krajským…

Zadáno 24.05.2016
Břeclav

Osobní bankéř

Popis pozice Poskytuje servis a poradenství na základě potřeb klientů a produktového portfolia Osobně i telefonicky nabízí produkty a služby MONETA Money Bank Stará se o dokumentaci (tj.…

Zadáno 24.05.2016
Břeclav

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Popis pozice Společnost Tarifomat, s.r.o. je první nezávislý srovnávač mobilních tarifů na českém trhu, kde působí již od roku 2012. Díky prozákaznickému přístupu a portfoliu výhodných nabídek jsme…

Zadáno 24.05.2016
Břeclav
Nabídka práce Břeclav