Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Skladník elektro

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodně výrobní společnost, podnikající 20let v oblasti LED osvětlení.…

Zadáno 20.11.2017
Břeclav

Nákupčí pro zahraničí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodně výrobní společnost, podnikající 20let v oblasti LED osvětlení.…

Zadáno 20.11.2017
Břeclav
Plný úvazek

Recepční - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodně výrobní společnost, podnikající 20let v oblasti LED osvětlení.…

Zadáno 20.11.2017
Břeclav
Plný úvazek

Odborný administrativní pracovník / pracovnice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodně výrobní společnost, podnikající 20let v oblasti LED osvětlení.…

Zadáno 20.11.2017
Břeclav
Plný úvazek

Skladní manipulant / skladní manipulantka - příjem a nakládka zboží

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EURO NÁŘADÍ s.r.o. Náplň práce: • příjem a nakládka zboží Požadujeme: • pracovitost, flexibilita, loajalita …

Zadáno 20.11.2017
Břeclav
Plný úvazek

Personalista / personalistka - Rousínov

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EURO NÁŘADÍ s.r.o. Náplň práce: • samostatné vedení kompletní personální agendy všech zaměstnanců (řádné vedení…

Zadáno 20.11.2017
Břeclav
Plný úvazek

VEDOUCÍ ZÁVODU (80 000 - 120 000 Kč/měsíc) BŘECLAV

Informace: - Vedení samostatného výrobního stanoviště v České republice s asi 250 zaměstnanci včetně rozpočtového, personálního a investičního plánování - Zodpovědnost za výsledek stanoviště ve…

Zadáno 20.11.2017
Břeclav
Plný úvazek

Referent obchodního oddělení - výrobní firma

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Česká firma s více než dvacetiletou…

Zadáno 16.11.2017
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní referent - výrobní firma

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Česká firma s více než dvacetiletou…

Zadáno 16.11.2017
Břeclav
Plný úvazek

Elektromontér - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AKB CZECH, s.r.o., společnost zabývající se prováděním staveb, vodoinstalatérstvím a topenářstvím. Náplň práce: •…

Zadáno 16.11.2017
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav