Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Masér/ka OZP - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Tecum s.r.o., přední poskytovatel masérských (a dalších benefitních) služeb v ČR se zaměřením na firemní…

Zadáno 01.12.2016
Břeclav
Práce na částečný úvazek

Servisní technik do expedice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je významná společnost v oblasti automatické identifikace. Náplň práce: • servis a opravy elektrických a elektronických…

Zadáno 30.11.2016
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní referent - konzultant

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je významná společnost v oblasti automatické identifikace. Hledáte-li zaměstnání a jistotu stabilní a perspektivní práce…

Zadáno 30.11.2016
Břeclav
Plný úvazek

Programátor PLC (B&R)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ps-ECO spol. s r.o., rakousko-česká společnost se sídlem v Kaplici se zaměřením na výrobu strojů pro extrudování…

Zadáno 25.11.2016
Břeclav
Plný úvazek

Hlavní účetní - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká společnost KAROSERIA, a.s. - členem koncernu PROSPERITA holding, a.s. Společnost podniká v oboru pronájmu…

Zadáno 23.11.2016
Břeclav
Plný úvazek

Skladník - Brno - Královo Pole

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECHNOPARK CZ s.r.o., česká firma s 20-ti letou tradicí, zabývající se velkoobchodním prodejem automatizační techniky…

Zadáno 22.11.2016
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní zástupce se zaměřením na prodej plastových a hliníkových oken

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je STAVOPROJEKTA stavební firma, a. s., stabilní společnost s 25 letou tradicí na trhu v ČR. Náplň práce: Obchodní…

Zadáno 22.11.2016
Břeclav
Plný úvazek

NORSKO, práce na ropných plošinách, cca. 160 000 Kč / měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 21.11.2016
Břeclav

Zkušený telemarketér - až 25000 Kč

Hledáme zkušené operátory na aktivní linku. Odměna 18-25 tisíc čistého. Spolupráce je možná na HPP i brigádně, je však nutné denní docházení.

Požadujeme
- Prokazatelné zkušenosti v…

Zadáno 20.11.2016
Břeclav

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, i bez znalosti němčiny a s UBYTOVÁNÍM

Výroba, zemědělství, potravinářství, masokombináty, ( sklady / baliči, manipulační práce a řidiči VZV atd.), atd. ... NĚMECKO je motorem evropského hospodářství ! Lze vydělat až čtyřnásobek běžného…

Zadáno 17.11.2016
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav