Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Programátor - Automatizovaný Systém Řízení

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Synett s. r. o. společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti technického zařízení budov. Pro klienty…

Zadáno 17.04.2018
Břeclav
Plný úvazek

Přípravář / přípravářka výrobní divize

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost UNISTAV CONSTRUCTION a.s., poskytující profesionální služby ve stavebnictví s důrazem na důvěru, spolupráci…

Zadáno 17.04.2018
Břeclav
Plný úvazek

Manažer projektů měření a regulace

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Synett s. r. o. společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti technického zařízení budov. Pro klienty…

Zadáno 17.04.2018
Břeclav
Plný úvazek

Stavbyvedoucí - ČR

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost UNISTAV CONSTRUCTION a.s., poskytující profesionální služby ve stavebnictví s důrazem na důvěru, spolupráci…

Zadáno 17.04.2018
Břeclav
Plný úvazek

Správa nemovitostí - účetní / administrativa - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNISTAV a.s., poskytující profesionální služby ve správě nemovitého majetku s důrazem na důvěru, spolupráci a vážnost…

Zadáno 17.04.2018
Břeclav
Plný úvazek

Konstruktér strojů a zařízení

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DSD-Dostál, a.s. Společnost dodává technologická zařízení pro dopravu, skladování, vzorkování, chlazení, čeření,…

Zadáno 16.04.2018
Břeclav
Plný úvazek

NĚMECKO, PRÁCE VE SKLADECH, I BEZ NĚMČINY A S UBYTOVÁNÍM

Baliči, manipulační práce, řidiči VZV atd.: NĚMECKO je motorem evropského hospodářství! Lze vydělat troj až čtver-násobek běžného českého platu. I bez němčiny: Navzdory podtitulku inzerátu,…

Zadáno 15.04.2018
Břeclav

Pokojská - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu. Náplň práce: • úklid pokojů pro…

Zadáno 12.04.2018
Břeclav
Plný úvazek

Skladník - Modřice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Baby Direkt s.r.o., působící v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízí kompletní sortiment pro děti a pohodlí…

Zadáno 12.04.2018
Břeclav
Plný úvazek

Operátor výroby - Boskovice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Gatema a.s. Náplň práce: Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ na DIVIZI PLOŠNÝCH SPOJŮ za: •…

Zadáno 11.04.2018
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav