Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Oblastní manažer prodeje (Area sales manager)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze s aktivitami v celé České republice. Náplň práce: • Zodpovědnost za obchodní…

Zadáno 30.08.2016
Břeclav
Plný úvazek

Servisní technik – elektro slaboproud

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LIFETECH, s.r.o. společnost zabývající se vývojem, výrobou, montáží a servisem ozonových a UV technologií, instalací…

Zadáno 30.08.2016
Břeclav
Plný úvazek

přivýdělek - poradce/konzultant - doplňky stravy(celá ČR)

Práci je možné vést i částečně z domova s využitím PC.Vedlejší činnost cca 3 hod. denně, příjem 10-12 tis./měs. Hlavní činnost cca 8 hod. denně, příjem od 25 tis./měs. pracovní náplň : organizace…

Zadáno 29.08.2016
Břeclav

Medicínský reprezentant

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze. Náplň práce: Uchazeč bude pracovat ve vybraném regionu. Zodpovědnost za…

Zadáno 29.08.2016
Břeclav
Plný úvazek

Konzultant / konzultantka ERP informačního systému RIS pro oblast účetnictví

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Saul IS spol. s.r.o., moderní flexibilní dynamická společnost, jejímž prvořadým zájmem je poskytování profesionálních IT služeb…

Zadáno 25.08.2016
Břeclav
Plný úvazek

Technik pro zavádění a správu norem ISO a příručky kvality, interní auditor

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. leží v krásném prostředí v nejzápadnějším cípu České republiky, nedaleko hranice se SRN. Vyrábí a dodává…

Zadáno 24.08.2016
Břeclav
Plný úvazek

Asistent / asistentka podpory prodeje

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Hraspo spol. s r.o., obchodní a servisní společnost v oboru gastro. Náplň práce: Pracovník v této funkci má na…

Zadáno 23.08.2016
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní referent – výrobní firma

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Point CZ s.r.o. je jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Jsme česká firma s více než…

Zadáno 19.08.2016
Břeclav
Plný úvazek

Osobní cestovní poradce

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Natour s.r.o. Na trhu je již 26 let, sezónu má pořád a už dávno se rozhodli být atypickou CK s celosvětovou…

Zadáno 18.08.2016
Břeclav
Plný úvazek

Programátor .NET C#

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ASM Automation s.r.o., zaměřující se na široké spektrum služeb pro průmyslovou automatizaci v oblasti metalurgického a…

Zadáno 18.08.2016
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav