Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Mistr ve výrobě - obrobna - 40.000 Kč

Profil společnosti: Máte praxi ze strojírenské výrobní společnosti v oboru obrábění a zkušenost s vedením týmu? Není pro vás problém zvládat organizovat a koordinovat kolektiv i práci? Máte rádi…

Zadáno 30.03.2017
Břeclav
Plný úvazek

Strategický nákupčí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je úspěšná a dynamická výrobní společnost SEIKO Flowcontrol, spol. s r.o. působící v oblasti strojírenství. Hledá…

Zadáno 30.03.2017
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní manažer

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost patřící mezi přední výrobce stínicí techniky v Evropě. Požadujeme: • VŠ/ ÚSO vzdělání technického…

Zadáno 30.03.2017
Břeclav
Plný úvazek

Ortopedický protetik / technik - vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba…

Zadáno 29.03.2017
Břeclav
Plný úvazek

Přivýdělek s bylinkami, práce na doma.

Práce na doma, alternativní medicína – bylinky. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty. Volná pracovní doba, vše podloženo smlouvou, velmi dobré finanční ohodnocení, profesní…

Zadáno 29.03.2017
Břeclav

Farmaceutický asistent – vhodné i pro absolventy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí vlastnící nestátní zdravotní zařízení. Náplň práce: Výroba ortopedických…

Zadáno 29.03.2017
Břeclav
Plný úvazek

Servisní poradce - Brno

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Autocentrum ROS, a.s., autorizovaný dealer vozidel značky ŠKODA. Náplň práce: • objednávání vozidel klientů do…

Zadáno 28.03.2017
Břeclav
Plný úvazek

Administrativní pracovník / pracovnice ve skladu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TECHNOPARK CZ s.r.o., Česká firma s 20-ti letou tradicí, zabývající se velkoobchodním i maloobchodním…

Zadáno 24.03.2017
Břeclav
Plný úvazek

Elektromontér – servisní technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je přední dodavatel parkovacích a vstupních systémů. Náplň práce: • Instalace parkovacích a vstupních systémů u…

Zadáno 23.03.2017
Břeclav
Plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / KYNĚ [termín nástupu dohodou](swazsex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / KYNĚ [termín nástupu dohodou-více regionů](swazsun) Popis pozice - starost o…

Zadáno 22.03.2017
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav