Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Obchodní manažer

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost patřící mezi přední výrobce stínicí techniky v Evropě. Požadujeme: • VŠ/ ÚSO vzdělání technického…

Zadáno 23.02.2017
Břeclav
Plný úvazek

Správce IS, programátor

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Bottling Printing s.r.o. se sídlem v Mikulově, zabývá se prodejem a servisem potiskovacích průmyslových tiskáren po…

Zadáno 22.02.2017
Břeclav
Plný úvazek

Technický mistr výroby

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Bottling Printing s.r.o. se sídlem v Mikulově, zabývá se prodejem a servisem potiskovacích průmyslových tiskáren po…

Zadáno 22.02.2017
Břeclav

Obchodní zástupce pro jednotlivé regiony po celé České republice

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost specializující se na odřasování fasád a aplikaci unikátních fotoaktivních nátěrů s dlouhou životností. …

Zadáno 22.02.2017
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní zástupce pro prodej CNC obráběcích strojů v oblasti jihozápadní Moravy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren. …

Zadáno 22.02.2017
Břeclav
Plný úvazek

Operátor knihařských strojů

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je středně velká ofsetová tiskárna v Brně s dvaceti šestiletou historií. Náplň práce: Obsluha skládacích strojů, obsluha…

Zadáno 22.02.2017
Břeclav
Plný úvazek

Řidič / skladník – 50/50

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Emons Spedice s.r.o., dopravní, spediční a logistická mezinárodní společnost. Náplň práce: Řidič - rozvoz a svoz…

Zadáno 21.02.2017
Břeclav
Plný úvazek

PRODEJCE-SPECIALISTA [jihomoravský kraj](swayzex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRODEJCE-SPECIALISTA [jihomoravský kraj](swayzun) Popis pozice - rozvoj prodeje kompaktních stavebních…

Zadáno 20.02.2017
Břeclav
Plný úvazek

Projektant stavař

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová a inženýrská společnost INTERPLAN-CZ, s.r.o., rozšiřuje pracovní tým a vypisuje výběrové řízení na obsazení…

Zadáno 16.02.2017
Břeclav
Plný úvazek

Hlavní inženýr projektu (projektový manažer)

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová a inženýrská společnost INTERPLAN-CZ, s.r.o., rozšiřuje pracovní tým a vypisuje výběrové řízení na obsazení…

Zadáno 16.02.2017
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav