Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Řídící pracovník v oblasti úklidu - Brno a okolí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost CORA MANAGEMENT s.r.o. - na trhu působí už od roku 1991, je ryze česká firma, která staví na osobním…

Zadáno 19.01.2017
Břeclav
Plný úvazek

Prodejce zájezdů

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je cestovní agentura, která od roku 1999 zajišťuje autorizovaný prodej zájezdů od několika stovek spolehlivých českých i…

Zadáno 19.01.2017
Břeclav
Plný úvazek

Pracovník do míchárny průmyslových barev v Brně

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Auto Fit, spol. s r. o. Náplň práce: - míchání barev pro průmyslové lakovny Požadujeme: - dobrý zdravotní…

Zadáno 19.01.2017
Břeclav
Plný úvazek

NORSKO, práce na ropných plošinách, cca. 160 000 Kč / měs.

Mechanici, jeřábníci, nekvalifikovaní dělníci, skladníci, pracovníci s nářadím, úklidová posádka, svářeči, výrobní operátoři, personál údržby, konstrukční personál, malíři-natěrači, čističi,…

Zadáno 19.01.2017
Břeclav
Plný úvazek

VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER – (vlastní obchodní zastoupení) - OBJ442

Požadujeme: - zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, ideálně přímo ze zprostředkování zaměstnání - zkušenosti s řízením týmu pracovníků - schopnost vybudovat tým kvalitních spolupracovníků -…

Zadáno 18.01.2017
Břeclav
Práce na ŽL

Asistentka jednatele společnosti

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 18.01.2017
Břeclav

Zahradník, pracovník údržby zeleně (Židlochovice)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 18.01.2017
Břeclav

Zahradnice – prodavačka v zahradnickém centru (Židlochovice)

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 18.01.2017
Břeclav
Plný úvazek

Skladník Kuřim

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a…

Zadáno 18.01.2017
Břeclav
Plný úvazek

Technik - vedoucí střediska realizace a údržby zahradních a parkových ploch

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost HORTISCENTRUM s.r.o. s dlouholetou tradicí. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www…

Zadáno 18.01.2017
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav