Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

DO NĚMECKA JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL a lze vydělat až čtver-násobek bežného českého platu

Výroba, skladové hospodářství, gastro a hotelnictví, potravinářství, doprava, stavebnictví, zemědělství / farmy, pečovatelství a zdravotnictví, au-pair, různé pomocné práce, brigády a mnohé jiné,…

Zadáno 21.09.2017
Břeclav

Strážný/Vrátný- Břeclav vhodné pro inval.důchodce

Požadavky - Věk min. 18 let - Čistý trestní rejstřík - Příjemné vystupování - Důslednost a spolehlivost - Práce je vhodná spíše pro muže Nabídka - Uplatnění pro osoby se zdravotním…

Zadáno 20.09.2017
Břeclav

Primář / primářka oddělení Následné péče

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Nemocnice Žatec, o.p.s. Více informací naleznete na www.nemzatec.cz. Požadujeme: • specializovanou a zdravotní…

Zadáno 20.09.2017
Břeclav
Plný úvazek

Účetní / administrativa - správa nemovitostí

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je UNISTAV a.s., poskytující profesionální služby ve správě nemovitého majetku s důrazem na důvěru, spolupráci a vážnost…

Zadáno 19.09.2017
Břeclav
Plný úvazek

Obchodně technický zástupce

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AJP - tech spol. s r.o. se sídlem v Brně a zabývá se prodejem průmyslových snímačů, průmyslových značících…

Zadáno 07.09.2017
Břeclav
Plný úvazek

VEDOUCÍ ZÁVODU - 80000 až 120000 Kč/měsíc - Břeclav

Pracovní náplň: • Vedení samostatného výrobního stanoviště v České republice s asi 250 zaměstnanci včetně rozpočtového, personálního a investičního plánování • Zodpovědnost za výsledek stanoviště…

Zadáno 14.09.2017
Břeclav
Plný úvazek

Strážný/Vrátný- Břeclav (OZZ/ČID)

Požadavky - Věk min. 18 let - Čistý trestní rejstřík - Příjemné vystupování - Důslednost a spolehlivost - Práce je vhodná spíše pro muže Nabídka - Uplatnění pro osoby se zdravotním…

Zadáno 13.09.2017
Břeclav

Úklid Břeclav

Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu Pracoviště: GUMÁRNY Břeclav Informace o pracovním…

Zadáno 08.09.2017
Břeclav
Částečný úvazek

Operátor výrobní linky

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je významná společnost se zahraniční účastí v oblasti automotive hledá nového kolegu na plný úvazek pro provoz výroby…

Zadáno 07.09.2017
Břeclav
Plný úvazek

Strážný/Vrátný- Břeclav (OZZ/ČID)

Požadavky - Věk min. 18 let - Čistý trestní rejstřík - Příjemné vystupování - Důslednost a spolehlivost - Práce je vhodná spíše pro muže Nabídka - Uplatnění pro osoby se zdravotním…

Zadáno 07.09.2017
Břeclav
Nabídka práce Břeclav