Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Administrativní pracovník / pracovnice

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kovoobráběcích strojů, dodávkou strojů na klíč a…

Zadáno 03.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjex)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjun) Popis pozice - řízení produktového portfolia - odpovědnost za…

Zadáno 22.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

Medicínský reprezentant

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma se sídlem v Praze. Náplň práce: Uchazeč bude pracovat ve vybraném regionu. Zodpovědnost za…

Zadáno 21.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

Řidič pojízdné dílny

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní firma TOMI - REMONT a.s., Přemyslovka 2514/4, Prostějov zabývající se železničními, dopravními a inženýrskými stavbami. …

Zadáno 21.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

Strojník kolejové mechanizace

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní firma TOMI - REMONT a.s., Přemyslovka 2514/4, Prostějov zabývající se železničními, dopravními a inženýrskými stavbami. …

Zadáno 21.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

Operátor CNC laseru a vodního paprsku

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AQUAdem s.r.o., zabývající se komplexním zpracováním materiálů CNC technologiemi, 3D měřením, ale také dělením…

Zadáno 20.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

Operátor ve výrobě

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AQUAdem s.r.o., zabývající se komplexním zpracováním materiálů CNC technologiemi, 3D měřením, ale také dělením…

Zadáno 20.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

Manažer kvality

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost 1CSC a.s. – strojírenská firma zabývající se výrobou a zpracováním plechů a profilů. Náplň práce: •…

Zadáno 17.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

Obchodní manager Volarik hotels and resorts

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, který hledá do vedení společnosti Volarik Hotels and Resorts s.r.o. hledá schopného ředitele Hotelu Eliška (58 pokojů) a apartmánu Lazaret …

Zadáno 17.06.2016
Břeclav
Plný úvazek

Administrativní pracovník / ce poštovních služeb

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Bilfinger HSG Technologies and Facility Management s.r.o. patřící do skupiny Bilfinger SE, která je jedna z největších…

Zadáno 16.06.2016
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav