Úřad práce Břeclav

Adresa
Fintajslova 1976
690 02 Břeclav

IČ:  00207446
DIČ:  CZ00207446

Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
E-mail: uradprace@bv.mpsv.cz
Podatelna: podatelna@bv.mpsv.cz

Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00
Úterý 08:00- 13:00
Středa 08:00- 17:00
Čtvrtek 08:00- 13:00
Pátek 08:00- 13:00


Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Lubomír Marko 950 107 400 lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Martina Skoumalová 950 107 401 Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným JUDr. Dana Zůlová 950 107 435 Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Helena Lipoldová 950 107 420 Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Bc. Jaroslav Zbytovský 950 107 447 jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Zdeňka Můčková, DiS. 950 107 418 Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF Anna Sindlová 950 107 445 Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce Ing. Vlastimil Slezák 950 107 440 Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Vojtěška Nezvalová 950 107 430 Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Jan Podhorský 950 107 510 Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Vladimíra Blažková 950 107 424 Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Radek Hluchý 950 107 470 Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Hana Rolíšková 950 107 506 Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Mgr. Ivana Benáčková 950 107 551 Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Pavel Červenka 950 107 564 Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz


Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-26320651 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-26320651 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-26320651 / 0710
Příjmový účet 19-26320651 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-26320651 / 0710


Nabídka práce Břeclav

Mechanik / mechanička stavebních strojů – Jižní Morava / Praha

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI,…

Zadáno 25.05.2017
Břeclav
Plný úvazek

Kontrolor/-ka kvality pro OZP - Břeclav

Společnost HIGHFIVE Help, s.r.o. nabízí práci osobám se zdravotním postižením na pozici Kontrolor/-ka kvality ve vlastních prostorách ve středu města Břeclavi Byli bychom rádi, kdybyste se i Vy stal…

Zadáno 03.05.2017
Břeclav
Plný úvazek

Kontrolor/-ka kvality pro OZP - Brno,Břeclav, Hustopeče, Bzenec a Kyjov

Společnost HIGHFIVE Help, s.r.o. nabízí práci osobám se zdravotním postižením na pozici Kontrolor/-ka kvality v Brně Slatině, Břeclavi, Hustopečích, Bzenci a Kyjově. Byli bychom rádi, kdybyste se…

Zadáno 24.05.2017
Břeclav
Práce na plný úvazek

Řidič vysokozdvižného vozíku – brigáda v Německu v Dingolfingu

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma Develey Senf & Feinkost GmbH, dnes patří k předním výrobcům hořčice a pochutin. Staňte se i Vy součástí tohoto…

Zadáno 23.05.2017
Břeclav
Plný úvazek

RAKOUSKO, SBĚR OVOCE A ZELENINY

I bez znalosti němčiny ! I pro páry a skupinky. Často i krátkodobé brigády (na 1-2 týdny), ale na druhé straně - i práce na plný úvazek. Výdělky cca. 1.900, - € = cca. 57.000,- Kč/ měs. netto. …

Zadáno 22.05.2017
Břeclav

Středoškolský učitel českého jazyka a literatury

Profil společnosti: Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je všeobecné gymnázium Moravské gymnázium Brno s. r. o. - přidružená škola UNESCO. Náplň práce: Hledáme zkušené a aktivní…

Zadáno 22.05.2017
Břeclav
Plný úvazek

Servisní technik - elektromechanik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DN FORMED Brno s.r.o., zavedená firma s 25-ti letou tradicí hledá technického pracovníka pro práci v servisních…

Zadáno 22.05.2017
Břeclav
Plný úvazek

Elektromontér – servisní technik

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost přední dodavatel parkovacích a vstupních systémů. Náplň práce: • Instalace parkovacích a vstupních…

Zadáno 18.05.2017
Břeclav
Plný úvazek

Svářeči CO2

Místo výkonu práce: - České Budějovice Náplň práce: - svařování pomocí CO2 Požadujeme: - vyučení v technickém oboru výhodou - čtení technické dokumentace - dobrý zdravotní stav - praxe…

Zadáno 17.05.2017
Břeclav
Plný úvazek

Dispečer / dispečerka přepravy a dopravy

Profil společnosti: Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Fibertex Nonwovens, a.s. - významným výrobcem v perspektivním oboru technických textilií. Zaměstnává přes …

Zadáno 15.05.2017
Břeclav
Plný úvazek
Nabídka práce Břeclav